Seznam všech hřišť v ČR

Dětská hřiště

Na internetu se je možné setkat s mnoha druhy stránek, přičemž velkou řadu z nich je možné bez nějakých stop křivdy označit jako zbytečné. To ale rozhodně neplatí pro webový portál venkazdyden.cz, kde lze naopak konstatovat, že něco takového na internetu dlouho chybělo! Ocení jej především rodiče s malými dětmi, kteří jeho zásluhou získají dokonalý přehled o dětských hřištích na území České republiky.

Neunikne vám žádné pěkné dětské hřiště ve vašem okolí!

Je lhostejné, v jakém regionu ČR se nacházíte, www.venkazdyden.cz podchycuje detailně všechny kraje. S jeho pomocí hřiště nejen s přehledem najdete, ale budete mít již dopředu představu, co vás tam čeká. Stejně tak budete vědět také to, jestli se jedná o hřiště vnitřní nebo venkovní. Portál mapuje rovněž dětské herny nebo mateřská centra, díky kterým vás nemusí limitovat počasí, které venku panuje. Na stránkách najdete u řady dětských heren i odkaz na jejich webové stránky a případně také informace o ceně vstupného. Nemusíte se tedy obávat, že byste byli jeho výší na místě nepříjemně překvapeni.

Aktualizovaná mobilní aplikace je plně funkční i v telefonu

Veškeré funkce tohoto webu je možné využívat rovněž pomocí mobilní aplikace v telefonu, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy – Android, Windows i iPhone. Protože je aplikace propojena s tímto webem, je tu garance, že jsou veškeré informace aktuální. Dokáže hřiště nejen vyhledávat, ale rovněž zobrazit o něm veškeré dostupné informace, a to dokonce i s fotkou. Na konci své návštěvy se můžete o své dojmy jejím prostřednictvím podělit s ostatními.

S webovým portálem venkazdyden.cz se nudit nebudete!

Pokud se zrovna na hřiště se svými dětmi nechystáte, můžete si zpříjemnit čas četbou rubriky Něco ke čtení. Zde můžete získat novou inspiraci, jakým způsobem trávit volný čas s dětmi. Čekají tu na vás i různé tipy na báječné výlety.

Z výše řečeného je jasně patrné, že znalost tohoto webového portálu by měla být pro všechny starostlivé rodiče povinností. Zařaďte se mezi ně také vy!