Chcete se vydat na zimní dovolenou s rodinou? Užijte si krásy naší malé země

snow-7491828_640

Chladnější počasí v žádném případě neznamená, že si nemůžete užívat příjemnou dovolenou. Ba právě naopak. Díky němu si vychutnáte aktivity, na které byste jinak neměli ani pomyšlení. Nemusíte přitom jezdit do kdovíjak vzdálených lokalit, protože spoustu srandy si užijete i v Čechách. Kam vzít celou rodinu?

Společné radovánky utuží váš vztah

Hledáte příjemnou dovolenou, během které si přijdou na to své nejen děti, ale i vy s partnerem? V tom případě se spolehněte na penziony v Libereckém kraji. Právě severní Čechy vás nadchnou velkým množstvím aktivních i pasivnějších forem relaxu.

Zaměřte se hlavně na penziony v Liberci, případně penziony v Jablonci nad Nisou. Krajské město je však o něco lepší volba z hlediska blízkosti ke všemožným formám zábavy, k nákupům i výletům po celém okolí.

Právě v Liberci na vás číhá rovnou několik příležitostí, které si užije celá rodina. Máte-li mladší ratolesti okolo tří až osmi let, rozhodně si nenechte ujít návštěvu iQPARKU. Pokud jsou starší než osm let, navštivte spíše o něco náročnější iQLANDII. V obou případech se dočkáte desítek a desítek interaktivních technických exponátů, celé řady zajímavých pokusů a hraček pro děti i dospělé. Snadno tak zažijete nezapomenutelné odpoledne.

Hledáte-li něco méně náročného na přemýšlení, zastavte se v DinoParku a také si zaplavejte v rozlehlém aquaparku Babylon. Ideálně si však vyzkoušejte všechny zmíněné atrakce. Nebudete litovat.

Jednoduchá rezervace

Zajisté vás potěší fakt, že samotnou rezervaci ubytování zvládnete maximálně za patnáct minut u počítače. Vyhledejte si příjemné penziony na Penzion.cz. Na těchto webových stránkách ihned porovnáte různá ubytovací zařízení v okolí a zajistíte si nejvýhodnější balíčky služeb pro celou rodinu.