Chcete se v tomto roce dostat do formy? Víme, jak získáte potřebnou motivaci

training-828726_640

Už si ani nepamatujete, kdy jste naposledy sportovala? Začínáte se bát pohledu do zrcadla a necítíte se ve svém těle zrovna dobře? Pak je nejvyšší čas na to, abyste začala pomalu, ale jistě získávat nové návyky. Změna musí přijít po malých krůčcích. Jak začít?

Cvičení musí být zábava

Nejdříve je nutné uvědomit si, že cvičení vás musí především bavit. Pohybová aktivita není trest za to, že jste si dala dortík. Je to naopak odměna, takže vás musí bavit. Alfou i omegou úspěchu je nalezení takové aktivity, která vás nadchne. Pak to jde samo!

Zajímavý výběr aktivit nabízí třeba oblíbené fitko Ostrava. V tomto rozlehlém fitparku se můžete zúčastnit pestré škály vedených lekcí. Ať už si zvolíte jakoukoliv z nich, setkáte se se ženami v podobné životní situaci. Takže si nejen zacvičíte, ale zároveň si najdete i nové kamarádky a budete se moci vzájemně podporovat.

Skupinové lekce Ostrava vám nabízí třeba kruhový trénink Ostrava, bodyforming Ostrava, fitbox Ostrava, bodyshape Ostrava či HEAT Ostrava.

Problémem nejsou ani soukromé lekce, pokud máte raději anonymitu a necítíte se dobře před skupinou cizích lidí.

Maximální pomoc a podpora

V rámci spolupráce se zkušenými trenérkami a trenéry získáte důležité pohybové návyky a také psychickou podporu. Velmi důležité je i pravidelné měření na moderních přístrojích, které identifikují poměr aktivní hmoty, tuku a vody ve vašem těle. Díky nim budete postupem času sledovat, jak jdou kila dolů.

Ve fitness Ostrava si lze domluvit dokonce i vypracování příjemného jídelníčku na míru. Nemluvíme tu o drastických dietách, které nemají žádný smysl. Bavíme se spíše o rozumném, zdravém, chutném a udržitelném stylu. Jídlo přece jen tvoří drtivou většinu úspěchu, ať už chcete zhubnout, nabrat, zesílit, nebo pouze zpomalit stárnutí.