Pařížský veletrh módy inspiruje!

spodní prádlo

Ve světě módy se každoročně objevují nové trendy, které určují poptávku nadcházejících sezón. Je známo, že drtivá většina žen si potrpí na kvalitní a svůdné spodní prádlo, ve kterém se zároveň cítí přirozeně a komfortně. Právě na tento typ zboží byl zaměřen letošní pařížský veletrh Salon International de la Lingerie, který ve dnech 21. – 23. ledna představil špičkové modely 480 značek z 37 zemí světa.

Lisca – spodní prádlo udávající trendy

Veletrh svou účastí obohatila i slovinská značka Lisca a Cheek by Lisca, které zaujaly návštěvníky již při samotném vstupu na výstaviště, kde představily používané materiály, jemné krajky a širokou škálu barevného provedení spodního prádla. Úspěch zaznamenala i kolekce pro nadcházející podzim a zimu 2017 a především modelka oděná do luxusního setu Queen Rose.

Modely Lisca

Očekávaným okamžikem celého veletrhu bylo Trend Forum, jehož hlavním cílem je volba spodního prádla, které proráží budoucí trendy! Již po několikáté se v této kategorii ocitla právě značka Lisca se zmíněným modelem Quenn Rose s originálním střihem, nádherným vyšíváním a uhrančivě rudou barvou.

Lisca v proměnách barev

Oslnivé módní přehlídky provázely atmosféru celého veletrhu a představily řadu pohodlného domácího oblečení a spodního prádla. Také zde nechyběly skvosty z kolekce Lisca zastoupené sněhobílými krajkovými sety, které se společně se žhavými modely Lady Moon a Queen Rose z kolekce Lisca selection předvedly v rámci přehlídky zvané Dualismus.

Lisca znovu obhajuje top pozici

Během speciální módní přehlídky the Selection, Lisca dále překvapila prezentací trojúhelníkové podprsenky v tyrkysových barvách spadající do série Beauty. I letos potvrdila Lisca a Cheek by Lisca svou vrcholnou pozici v oblasti spodního prádla a znovu předčila očekávání nadšených účastníků veletrhu. Modely a sety této značky opětovně patřily k jedinečným a dokonale promyšleným variantám prádla pro ženy! Nasajte inspiraci anebo si rovnou pořiďte luxusní prádlo nejen pro intimní chvilky s protějškem, ale hlavně pro svůj dobrý pocit ze sebe sama.