P Shine: výživná japonská manikura

463843_40693075 (1)

Chcete mít krásné nehty, aniž byste musela podstupovat modeláž nehtů? Chcete, aby vaše nehty vypadaly krásně a zdravě? V takovém případě se vám nabízí japonská výživná manikura P Shine, která může vašim nehtům dodat potřebné a chybějící vitamíny. Lámou-li se vám nehty, máte je roztřepené, pak nemusíte navštěvovat žádné centrum zdraví, abyste zjistila, že je něco v nepořádku. Manikura P Shine může nyní tyto vaše problémy vyřešit.

P Shine je speciální manikura, která je založena na čistě přírodní technice úpravy nehtů. K ošetření se používá pasta, která leští a vyživuje. K vyhlazení nerovností se používají speciální leštičky, které mají na svém povrchu malé brusné částečky. Vaše nehty, jež mají zaleštěný povrch, se tak mohou pyšnit lesklým vzhledem a také ochranou proti vnějším vlivům.

Co P Shine obsahuje?

Při aplikaci P Shine se používají produkty na čistě přírodní bázi. P Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se nachází v japonském moři. Dále se v produktech objevují přísady, jako je bentonit, jemné parafíny, glycerin, vitamíny A, E, H a také provitamín B5.

Na leštičku se nanese speciální pasta či prášek, který se pak zalešťuje na očištěné a ošetřené nehty. P Shine vám zabere asi třicet minut. Ale můžete se těšit na jejich neodolatelný vzhled. Po dvou dnech po aplikaci je možné si nehty ozdobit laky a dalšími prvky nail art.

Proč P Shine?

Hlavním důvodem, proč se stává P Shine tak oblíbenou technikou, je, že zlepšuje stav vašich přírodních nehtů. Na nehty nejsou nanášeny žádné těžké látky, které by zabraňovaly jejich dýchání. P Shine zlepšuje stav nehtů, prokrvuje je a dává jim zdravý vzhled.

  • posiluje nehty
  • obohacuje nehty o vitamíny
  • prokrvuje nehty
  • zlepšuje jejich stav
  • nehty vypadají hezky

Manikuru P Shine byste měli provádět alespoň dvakrát do jednoho měsíce. Jedině tak si udržíte výživné vlastnosti, jež vaše nehty potřebují.