Jak zvýraznit tvář a tělo

Péče o tělo zajímá vesměs každou ženu. Existuje spousta triků, jak dosáhnout mladší pleti. Nemusí to být ale jenom o tom. Tak například, abyste měly tzv. šťavnaté rty, můžete toho docílit různými způsoby. Na světě je totiž speciální barevný lesk na rty, který se nanáší nejenom jednoduše, ale i stejnoměrně. Otáčecí systém dává možnost, jak můžete ovlivnit množství lesku na aplikačním štětečku. Několikrát otočte a až se lesk objeví právě na tom štětečku, tak ho lehce natřete na rty. To je něco málo o rtech. Oči jsou okna do duše, to se říká léta a ona je to pravda. Jenže jsou tu i oční stíny, kterými je dokonale zvýrazníte.

Je jedno, jakou máte barvu očí, na všechny můžete použít perleťové a duhové stíny, například růžový, stříbrně nafialovělý, případně jemně zlatavý nebo i jakýkoliv jiný, tohle je jenom příklad. Mléčná koupel není tedy pro tvář, ale pro celé tělo. Stačí, když si koupíte krémovou hedvábnou pěnu, která je plná hydratačních látek a hedvábných proteinů. Samozřejmě, že existuje mnoho vůní, ale to zase nejsou krémové pěny, ale normální pěny nebo sprchové gely. Když se vrátíme ke tváři, tak nesmíme zapomenout na odličovací ubrousky. Obvykle bývají dermatologicky testovány, mají neutrální pH a neobsahují alkohol, takže se s nimi lehce odličuje obličej.

Ještě se jednou vrátíme, a to ke rtům. I když zima už relativně skončila, tak právě v zimním období se o rty musíte hodně starat. Stará známá věc je jelení lůj, ale dnes už je to všechno inovované. Dnes jsou na trhu tzv. pečující tyčinky, které mají mimo jiné panthenol, vitamín E nebo i UV filtr a mnoho dalšího. Vyléčí popraskané a bolavé rty. Když to zakončíme, tak na celé tělo používejte tělové mléko, které dokonale hydratuje a navrací mu pružnost a pevnost.