Jarní líčení

líčení

Pomalinku přichází jaro a ženy budou chtít okouzlovat svými půvaby a k tomu jim má dopomoci určitý typ líčení. Nyní si to trochu popíšeme. Podíváme se na oči, černá linka oči opticky zmenší, proto opatrně. Ke kouřovému líčení očí použijte měkkou kajalovou tužku. Linkou obtáhněte spodní i horní víčko a spojte ve vnějším koutku. Plochým štětečkem naneste tmavý stín do záhybu horního víčka a těsně za horní řasy. Posléze začněte stín jemně roztírat směrem dovnitř a ke spánkům. Řasy protáhněte černou řasenkou, ale když se chcete nalíčit tímhle způsobem, nemalujte rty výraznou tmavou rtěnkou. Vlnité vlasy vám zaručí kulma, a když chcete, aby vám držely lokny, tak si do vlasů vetřete hrst silně tužícího pěnového tužidla.

Druhý způsob je tak trochu zaměřený na modrou barvu. Horní víčko namalujte po celé ploše blankytně modrým stínem. Použijte plochý štěteček. Nalepovací kamínky umístěte těsně pod vnitřní koutek oka. Špičkou vatové tyčinky naneste trošku kosmetického lepidla do vnitřního koutku a teprve potom na něj nalepte kamínek. Čelenku můžete nosit jak na dlouhých, tak i na krátkých vlasech, čili nemusíte vymýšlet žádné složité účesy, stačí vlasy jen prsty protřepat, natupírovat a dát do nich čelenku. Třpytky používejte jen na oči nebo na rty.

Další způsob je tzv. blýskavá tvář. Místo make-upu použijte tónovací emulzi s jemným stříbrným nádechem, pak nepoužívejte pudr. Naneste krémový stříbrný stín s metalickými růžovými odlesky. Tenkou černou řasenkou zvýrazněte horní linku a řasy vrstvou řasenky. Rovné vlasy vykouzlíte jednoduše, vyžehlíte je žehličkou na vlasy. Ofinu dejte na stranu a sepněte ozdobnou kamínkovou sponkou. Dalším ze způsobů, jak se nalíčit se říká vamp. Nejprve musíte zajistit dlouhé řasy, použijete prodlužující řasenku. Potom naneste make-up a přepudrujte obličej a řasy. Potom dejte na oči řasenku. Rty vybarvěte červenou rtěnkou. Na závěr si vyčešte ohon.

Tyto typy jsou používané jako jarní, ale dají se líčit i kdykoliv jindy.