Něco málo o blížencích

974290_19392380

Blíženci, jsou podle mnohých, nejpromiskuitnější znamení z celého zvěrokruhu. To je ale jenom pro nezasvěcené. Ten, kdo se někdy poznal s Blížencem a potom se dozvěděl, jaký doopravdy je, tak může jen chválit. Je to v podstatě rozdvojená osobnost, někdy i více lidí se v něm skrývá, to není paranoia, ale takoví prostě jsou, každou chvíli někým jiným, ale povaha zůstává stejná.

Blíženec se dokáže dokonale vcítit do pocitů druhých, je to nejvíce empatické znamení ze všech, mimo jiné jsou to většinou št’astní lidé, kteří vyjdou téměř s každým. Obvykle se uplatní v těch profesích, kde mají co dočinění s uměním, například herectví, hudba, ale i spisovatelé, novináře či píšící redaktoři.

Co se týká žen, tak ty jsou opravdu nevyzpytatelné, pokud jsou narozené ve znamení Blíženců. Nevyzpytatelnost spočívá v tom, že nejsou schopné vybrat si jednoho jediného muže pro život. Je k tomu celkem jednoduché vysvětlení. Žena Blíženec pořád hledá toho nejlepšího pro ni, aby měl prostě všechno, tak jak to má být. Je to trochu dvojsmyslné, to je však správné, protože Blíženci milují dvojsmysly. Ovšem nesmějí být nějak příliš vulgární. Blíženec žena za svůj život vystřídá mnoho partnerů, avšak pouze ve svých představách, i když existují výjimky, které potvrzují nepsané pravidlo.

Co se týká znamení, se kterými si taková žena bude rozumět, tak nejvíce jí to vyhovuje s Vodnářem, neboť‘ jedině ten si ji k sobě dokáže připoutat, a to vším, co má. Jedině Vodnář dokáže Blížence pochopit se vším všudy a následně už ani jeden nepomyslí na nikoho jiného. Co se týká rodičovství, tak nejvíc dokonalé spojení je matka Váhy, dcera Blíženec, tam je dokonalá symbióza. Rozumějí si po všech stránkách, i když občas dojde k větší či menší rozepři, kde se potom jako první jde omluvit Blíženec, i když měl pravdu. Tohle znamení si velmi potrpí na slušné chování od mužů.

Co se týká zájmů a zálib, tak Blíženci jsou velmi společenští a mají rádi například hudbu, filmy, ale také společenské nebo deskové hry.