Vybírejte dovolenou přes porovnávač zájezdů a ušetřete

I když je pro letošní rok léto u samotného konce, o to více si jej někteří z nás chtějí prodloužit volno. Dnes máme možnost jezdit na dovolenou celoročně, bez ohledu a to, jaké roční období u nás panuje. Lze vyjet do teplých krajin, kam jen se nám zlíbí. Omezením však bývají finance. I v případě cesty za odpočinkem nechce nikdo z nás platit zbytečně více, než je nutné. Přitom jen pětina populace vybírá a následně nakupuje dovolenou přes internet, skrze který ji lze sehnat výhodněji. Díky  srovnávačům zájezdů můžete ušetřit i tisíce korun.

Porovnávač zájezdů je vlastně cestovní agentura. Ta shromažďuje nabídky jiných cestovních kanceláří a zobrazuje je svým klientům. Smyslem je porovnat je a poskytnout klientům takovou variantu, která bude přesně odpovídat jejich požadavkům, ať už na termín, destinaci, typ ubytování, způsob stravy, dopravy, včetně zejména ceny. I vy tak můžete využít těchto služeb, protože nebudete muset navštěvovat jednotlivé cestovní kanceláře a probírat se množstvím nabídek zvlášť. Takto je složité si jednotlivé zájezdy porovnat.

Využijte online srovnávač zájezdů TravelPortal.cz, který se řadí k předním českým porovnávačům tohoto typu a vyberte si nabídku přesně podle představ snadno a rychle. Na tomto jednom místě naleznete balíčky od více jak 100 ověřených a spolehlivých cestovních kanceláří. Ke dnešními dni můžete vybírat z celkového počtu 967 032 nabídek.

Na úvodní straně máte v levém panelu formulář pro vyhledávání, prostřednictvím kterého můžete filtrovat dle kritérií, jež si navolíte. Zajímavé je filtrování podle typu zájezdu. Zvolit lze konkrétní druh podle toho, zda máte rádi sport, adrenalin, golf, kolo, cvičení, potápění. K dispozici jsou vzdělávací a poznávací zájezdy, eurovíkendy, dovolené u moře, na horách, s dětmi, pro seniory, prostě, jak si budete přát. Takto si vyhledejte konkrétní dovolenou, kterou si můžete snadno porovnat, klidně z hlediska ceny i dalších parametrů. Stačí si tlačítkem, které má podobu obrázku kufříku, přidat jednotlivé kusy k porovnání. Konkrétně to pak vypadá nějak takto:

porovnání

Díky porovnávači si lze vybrat tu nejlepší nabídku na trhu. Nechybí ani last minute zájezdy, takže i tyto je možné porovnávat, pokud jste nakloněni spíše pro tento způsob nákupu na posledních chvíli. Pokud tedy plánujete, že ještě před koncem roku byste rádi vyrazili na dovolenou, zvažte, zda k tomu nevyužít Travelportal.cz a ušetřit tak peníze, které můžete využít na něco jiného.