Do Turecka za poznáním

Letos jste ještě nebyli na dovolené, neboť jste zatím neměli čas a taky jste nechtěli opouštět Českou republiku v době, kdy u nás panuje nejhezčí počasí? Také jste toho názoru, že proč tedy jezdit na dovolenou o prázdninách, když lze vyrazit během podzimu a ještě si léto prodloužit? Proto v těchto chvílích vybíráte dovolenou a lokalitu, kde byste mohli strávit volný čas a užít si zasloužený odpočinek? Co takhle využít poznávací zájezdy, které nabízí mnoho zážitků, dobrodružství i relax?

Stále více rodin vyráží do exotických destinací a preferují stále více zážitkovou turistiku před pobytovým zájezdem. Pro mnohé není představa ideální dovolené ležet celé dny na pláži. Máte-li toulavé boty, dobrodružnou povahu a chcete vidět nová místa, poznávací zájezdy jsou pro vás tou nejlepší volbou. Bojíte se však, že vám příliš organizované poznávací zájezdy do evropských či vzdálenějších zemí neumožní skutečně poznat to, co byste chtěli? Jestliže zvolíte tu správnou nabídku, jistě budete spokojení. Specialistou na poznávací zájezdy je cestovní kancelář Redok Travel, která má pro vás připraveny jedinečné nabídky do lokalit, jako je kupříkladu Bali, Indie, Irsko, Izrael, Madeira, Kypr, Peru, Řecko, Srí Lanka, Thajsko či Turecko, které můžete díky připravenému zájezdu navštívit.

Zajímá vás, jak takový poznávací zájezd bude probíhat? Stačí se podívat na internetové stránky CK Redok Travel, kde máte popsáno, co vás čeká.

V případě, že budete chtít vyrazit třeba za krásami Orientu na západní pobřeží Turecka, čeká vás 15 neuvěřitelných dní. Poznávací zájezd Turecko zahrnujte trasu Budapešť – Istanbul – Efes – Selçuk – Pamukkale – Hierapolis – Afrodisias – Didyma – Milét – Priene – Pergamon – Trója – Edirne – Sofia. Na každý den je naplánován program, který tvoří jak seznámení s metropolí Istanbul, antickým městem HIERAPOLIS, starořeckým městem MILÉT, antickým městem Trója, tak poznávání památek jako je Hippodrom, chrám Hagia Sofia, Modrá mešita, palác Topkapi, Artemidin chrám, včetně volných dnů, kdy můžete odpočívat u moře. Program je nabitý dobrodružstvím a zážitky, samozřejmostí je zajištění ubytování a stravy.

Záleží jen na vás, jakou destinaci zvolíte, každý poznávací zájezd vám toho může mnoho nabídnout a zaručeně poznáte spoustu nových a krásných míst. Navštivte CK Redok Travel a zarezervujte si svou dovolenou co nejdříve.