Velký výběr sportovních aktivit na jednom místě

taneční lekce

Že pohyb dělá krásná těla věděli už ve starověkém Řecku a Římě. Že si dnes ale můžete vybrat z mnoha sportovišť blízko svého bydliště, zatím není příliš známo. Také máte pocit, že se veškeré sportovní aktivity, taneční novinky a moderní lekce konají pouze ve velkých městech? Vychytaný webový portál ClassPoint nabízí praktický filtr, díky němuž si sami najdete fitness blízko vašeho domova.

Vybere si každý

Na své si přijdou fanoušci namožených svalů, pomalých forem cvičení i pasivní sportovci, kteří chtějí nějakou lekci nejprve vyzkoušet. Kromě samotných aktivit najdete na webu také instituce nabízející certifikované fitness lekce. Chytrý vyhledávač vám umožní vybrat si aktivitu podle bydliště nebo naopak najít v okolí dostupné cvičení. Každá lekce nabízí detailní popis a její účinky. Po výběru města se vám nabídne i praktická mapa, která vás navede do vybraného sportoviště přímo z domova.

Velký úspěch slaví taneční lekce, které vám pomohou vyrýsovat svaly, zeštíhlit a navíc zlepšit balanc a držení těla. Vybírat můžete z elegantních standardních a společenských tanců, vášnivých pohybů v rytmech latinské Ameriky nebo moderny. Tanec vám dodá sebevědomí, naučí využívat ženských předností a zaručeně nikdy nepřestane bavit ani největší odmítače pohybu!

Pestrá strava je základ

Odborníci se shodují, že pohyb je nezbytnou součástí pro snížení a udržení hmotnosti, ale bez pestrého a vyváženého jídelníčku se neobejdete. Součástí projektu je blog o zdravé výživě, kde najdete nejen novinky ze světa fitness, ale také rady a tipy pro vyváženou a pestrou stravu. Vše o sportu a zdraví tak najdete na jedné stránce v přehledných kategoriích.

Teď už vám v cestě za vysněnou postavou, pořádnou fyzičkou a zdravím nebude nic stát! ClassPoint se stane vaším rádcem a skvělou motivací, jak zůstat fit a v pohybu.