Úklid bytových domů ČR a čištění sedaček Brno

čištění sedaček Brno

Úklid vlastního bytu zvládáme s přehledem. Uklízíme si ho natolik často, jak nám to naše časové možnosti dovolují a tak, jak nám to vyhovuje. Se společnými prostory domů však mohou vznikat problémy. Někdo je zvyklý uklízet precizně, aby na zemi nezůstalo ani jediné smítko, jiný se spokojí s rychlým a méně důkladným úklidem. A proto mohou vznikat sousedské konflikty.

Abychom jim předešli, můžeme úklid společných bytových prostor svěřit profesionálům. Pravidelnými úklidy bytových domů se zabývá společnost Remiáš Global Services s.r.o. Firma působí po celé České republice. V zimním období se tato společnost postará o úklid sněhu a posyp namrzlých chodníků, takže už se nemusíte spoléhat na to, že to udělá ten nájemník, který je zrovna na řadě s úklidem.

Remiáš Global Services s.r.o. si můžete vyzkoušet jednorázově, zhodnotit jeho služby a popřípadě si objednat pravidelný úklid bytového domu od této společnosti. V rámci pravidelného úklidu nabízí firma týdenní režim, do kterého patří pravidelné zametání a mytí schodů a všech společných chodeb, úklid všech parapetů a setření nečistot a bakterií ze zábradlí, mytí vchodových dveří, poštovních schránek a zvonků, vyčištění výtahu včetně skel a zrcadel, očištění vnitřních i vnějších rohoží, zametení přístupového chodníku a například i odstranění všech pavučin. V rámci půlročního režimu dále firma nabízí mytí oken, hasičských hydrantů, veřejného osvětlení a radiátorů. Společnost ale přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně, takže pokud budete mít specifické požadavky, společnost jim dovede vyhovět.

V rámci čistění bytů pak můžete využít čištění sedaček v Brně profesionálními a nejmodernějšími přístroji. Firma využívá extrakční metodu, která probíhá tím způsobem, že nejprve vhání vodu se speciálními čistícími prostředky do sedačky a zbavuje ji tím všech nečistot, zápachu i roztočů, a následně pohovku suší odsáváním tekutin do sběrného koše. Čištění sedacích souprav v Brně je efektivní a rychlé.