Jak na P-shine manikúru

P-shine manikúra

P-shine manikúra je původní japonská manikúra, která vypadá velmi přirozeně – využíváte při ní nástroje a přípravky, které znali v Japonsku již v dávných dobách. P-shine s sebou přináší mnohé výhody. Tím, že své nehty pravidelně upravujete pomocí pilníků a dalších nástrojů P-shine sady, zvyšujete krevní oběh v oblasti nehtů, a přispíváte tím k jejich stimulovanému růstu. V pastě, kterou v průběhu P-shine manikúry nanášíte na své nehty, se ukrývá spousta vitamínů – A, E, B5 a včelí vosk. Ty jsou prospěšné zejména pro hodně poškozené nehty. Složky v pastě zaručují také to, že vaše nehty se zregenerují rychleji a budou odolnější vůči vlivům počasí (mráz, vedra) i čistícím prostředkům.

Pokud máte problém s třepícími se, lámavými a nerovnými nehty, je pro vás P-shine manikúra řešením! Růst nehtů je navíc při pravidelném používání této manikúry rychlejší. Místo polámaných nehtů tak můžete mít krásné, perlově lesklé, pevné nehty.

Při této manikúře třete své nehty pomocí speciálních leštiček a přípravků. Tyto přípravky vyživí a posílí vaše nehty a udrží jejich přirozený lesk. Efekt P-shine manikúry vydrží dva týdny. Třením přípravků se uvolňují jejich příznivé vlastnosti.

P-shine manikúru vám udělají v každém dobře vybaveném nehtovém studiu. Můžete ale také vyhledat prodej sady P shine manikúry na internetu. Tato sada obsahuje zelenou pastu se včelím voskem a mateří kašičkou. Špachtličkou se tato pasta nanáší na zelenou leštičku s jelenicovým povrchem, a touto leštičkou pak zapracovává do nehtu. V sadě najdete také oboustranný pilník – jemnou papírovou stranou zarovnáte své nehty, v případě velkých nerovností budete muset použít drsnou stranu pilníku. Další součástí sady je pudr z drcených lastur, který se nanáší růžovou jelenicovou leštičkou. Pudr zaručuje nádherný lesk nehtů. Na závěr se nanese ještě speciální olejíček na ošetření nehtového lůžka a je hotovo.