Neodolatelná dámská jízda

vodka

Moderní ženy se rády skvěle baví i bez svých mužských protějšků. Dámské jízdy se objevují stále častěji a nemusí jít jenom o mejdan v panelákovém bytě, kde se, přes velké nepochopení sousedů, hlučně propovídá celá noc.

Dámská jízda v luxusním stylu

Dámskou jízdu můžete čas od času umístit do prostředí, kde jste dosud ještě netrávily žádný čas, anebo kam zavítáte pouze sporadicky. Stále populárnějšími jsou luxusní lázeňské hotely a wellness centra. Takový pobyt začíná relaxačními procedurami, při nichž dojde k dokonalému uvolnění fyzické i psychické zátěže, které jste v práci nastřádaly. Následuje popovídání u dobrého oběda a procházka po okolí s návštěvou všech zajímavých míst, které daná lokalita nabízí. Pořádný mejdan začíná večer.

Na žádný večírek se žena neodváží přijít neupravená. A to ani v případě, že jí zde budou dělat společnost jenom samé ženy. Základem je účes vypadající od pohledu sexy a hlavně nevšedně, protože obyčejnosti máme v životě dost a jednou za čas se vyplatí vyjít z řady a překvapit v zrcadle sebe samu. Pokračujte výrazným líčením a oblečením, které máte schované pro speciální příležitosti. Budete se cítit nově, neodolatelně a přítomné kamarádky vám svými lichotkami dodají dostatek sebevědomí do dalšího života.

Zábava v plném proudu

Vstoupit do vířivky se sklenkou šampaňského v ruce – to už představuje známou scénu z mnohých filmů a reklam. Snažte se být originální a namíchejte si chutné drinky. Oblíbené jsou i barevné přípitky, kde nechybí vodka. Správnou atmosféru pozvedne dobře vybraná muzika. Tequila remix vás parádně rozjede, pokračovat můžete současnými hity z top žebříčků, anebo si zavzpomínat na stále nestárnoucí devadesátky v úžasných mixech.

Nedílnou součástí dámských jízd je, kromě hlasitého smíchu a veselých historek, jídlo. S ohledem na držení štíhlé linie si lze připravit mnoho pochoutek i s přihlédnutím k zásadám správné výživy. Vždyť pestrost umí nejlépe přitáhnout pozornost a i vaše chuťové buňky neodolají různým tvarům vyřezaných z ovoce a zeleniny.