Vaše vizitka? Pečlivě upravené ruce i nehty

manikura

V zaměstnání, na úřadech nebo na schůzkách – tam i kdekoliv jinde ukazujete své ruce – ať už mimoděk, nebo čistě účelově. Píšete jimi na počítači, podáváte jimi různé věci, doprovázíte pomocí nich svůj slovní projev. Když někoho vidíte poprvé, potřesete mu nejprve zdvořilostně rukou. Ruce jsou zkrátka vaší vizitkou, a tak je třeba o ně pečovat. Velmi nevzhledně působí zejména okousané nehty se zanedbanou kůžičkou, na kterých jsou ještě znát zbytky starého laku. S tímto zlozvykem hravě zatočíte po jedné návštěvě salonu, kde vám nehty potáhnou hořce chutnající pryskyřicí nebo gelem.

V časopisech i na internetu se dozvíte celou řadu rad o tom, jak správně pečovat o své ruce a nehty. Jako prevenci před skvrnami a rýhami dodávejte svým nehtům především dostatek vitamínů. Netrapte je nůžkami, které způsobují nežádoucí třepení, ale pilujte je. Také odchlipující se kůžičku nestříhejte, ale jen zatlačte speciální manikurní tyčinkou. Péče o přírodní nehty tím ovšem zdaleka nekončí. Dopřejte občas svým rukám výživný peeling, krém nebo třeba zábal klidně na celou noc. Určitě se vám za to odmění krásným a zdravým vzhledem. Manikura je nezbytná jak pro zdraví, tak pro krásu vašich rukou.

Pokud sháníte jakékoliv kvalitní přípravky pro péči o ruce a nehty, můžete přímo z pohodlí domova navštívit internetový obchůdek Enii-nails.cz. Najdete v něm bohatou nabídku potřeb pro vaši důkladnou manikuru. A tak si můžete vybírat z různých masek, pudrů, peelingů, koupelových solí, past, ale také pilníků, leštiček a dalších doplňků pro péči o přírodní nehty. Na své si zde přijdou ale i majitelky akrylových nebo gelových nehtů.

Pokud navíc chcete, aby byly vaše nehty ozdobené malými kytičkami, srdíčky nebo třeba půvabnými štrasovými kamínky, klikněte na stránky e-shopu Enii-nails.cz a popusťte uzdu své fantazii.

Najdete zde zkrátka vše, co se týká nehtů, rukou a s tím související péčí. Přečíst si zde můžete i celou řadu zajímavých článků kolem manikury, nebo se ve zdejší internetové poradně zeptat na cokoli, co vás kolem manikury zajímá.