Učte se anglicky

1410758_59974973

Jazyková škola Pygmalion se zaměřuje na výuku anglického jazyka. V její nabídce není pouze angličtina pro děti Ostrava a pro dospělé. Od určité doby se výuka jazyků ve škole značně rozšířila. Chcete-li se tedy naučit německy, španělsky, francouzsky, italsky, rusky a polsky, můžete navštěvovat jazykové kurzy této školy. V současné době je Pygmalion významná jazyková a vzdělávací instituce v Moravskoslezském kraji.

Jazykové kurzy jsou pořádány během celého kalendářního roku. V nabídce jsou letní jazykové kurzy, které jsou určené hlavně pro studenty. V roce 199 jazyková škola Pygmalion otevřela také pomaturitní jazykové studium anglického jazyka, které akreditovalo Ministerstvo školství. Jestliže tedy podstoupíte toto studium, získáte statut studenta se všemi výhodami, které statutu náleží.

Abyste si udržela a zdokonalila své jazykové schopnosti, pak vám jazyková škola Pygmalion nabízí:

  • Jazykové studijní pobyty v zahraničí
  • Jazykové studium v zahraničí

Jazyková škola Pygmalion věnuje pozornost hlavně při výběru lektorů. Ti musí pravidelně navštěvovat metodické semináře, kde se seznámí s moderními metodami v oblasti výuky cizích jazyků.

V roce 2000 zařadila jazyková škola Pygmalion do svého portfolia služeb také překlady a tlumočení do většiny evropských jazyků. Nabízí nejen jednoduché překlady, ale také překlady katalogů, které vyžadují grafické zpracování a podobně. Přijďte do této jazykové školy, pokud potřebujete cokoliv přeložit.

Jazyková škola je cesta, jak se zdokonalit v jazycích a naučit se něco nového. Jazykové školy dávají studentům neomezené možnosti a příležitost uplatnit se v zahraničí.

Navštivte jazykovou školu Pygmalion v Českém Těšíně, Třinci a Ostravě.