Jaké povolání mužů je pro ženy nejvíce sexy?

hasič

Existuje mnoho povolání, které muži vykonávají, ale pouze některé z nich ženám připadají sexy, už jen pro ten pocit – chodím s…Určitě jedním z nejvíc sexy povolání, které ženy přitahuje je lékař. Jednak zachraňuje životy a také má určité společenské postavení. Dalším je pilot. Jsou ženy, které fanaticky vzrušuje uniforma, a právě piloti mají jednu z nejhezčích podle průzkumů veřejného mínění. Uniforma, ve které jsou oblečení policisté, je na tom také dobře. Většinou to bývají urostlí mladí muži, které v ženách vzbouzejí všemožné fantazie. Hasič je na podobné bázi jako lékař, jen s tím rozdílem, že si ženy představují, jak je z plamenů vynáší opálený, hezký, svalnatý, pokud možno mladý muž.

Velikou skupinou povolání, o které se ženy zajímají v souvislosti s muži je umělecká sféra, konkrétně herci a zpěváci. Ženy a mladé dívky se velmi lehce zakoukají do někoho z těchto dvou skupin, protože ty jsou na očích takřka denně, ale většinou je to jen pozlátko. Sportovci nejspíš vedou, co se týká nejvíc sexy zaměstnání, i když to není práce v pravém slova smyslu. Je to fyzická dřina, ale i psychická, které jsou obě vykoupené potem a krví, když to tak můžeme říci. Pokud ale pomineme tyto věci, tak sportovci jsou svalnatí, což na ženy enormně platí. Typickým příkladem jsou hlavně hokejisté a fotbalisté. Další skupinou jsou tzv. kravat’áci. Obvykle to bývají právníci, i když i tady jde spíše o společenské postavení.

Na opačném konci žebříčku bývají takové typy zaměstnání jako dělníci, zedníci, uklízeči a tak podobně. Ovšem každý člověk je jiný a ženy speciálně, takže tyhle průzkumy nemůžou říct, že ta a ta žena omdlí, když ji uchopí hasič nebo hokejista, to tak vůbec není.