Udělejte si hezké gelové nehty z pohodlí domu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V dnešní době každá žena sní o krásných nehtech. Ne každá žena má nehty, které se jí líbí. Proto v dnešním době se dost používají, tzv. gelové nehty určené pro ženy. Tyto nehty jsou výhodné v tom, že jsou vytvořené bez našich změn a vypadají jako vlastní.

Jak na ně

Aby byly vaše nehty pěkné, jsou k tomu potřeby, bez nichž by to jinak nešlo. Před nasazením gelových nehtů je důležité mít nůžky, aby jste své vlastní nehty zkrátily na určitou délku a když jsme s délkou spokojeny můžeme pokračovat. Je potřeba brusek, frézky a pilník, na spilování. Spilování původních nehtů je důležité pro nasazení gelových nehtů, aby líp držely. Poté použijeme lepidlo, které jé určené pro nehty a nehet nalepíme. Na moment přidržíme, aby se umělý nehet chytl na vlastní.

Další věc patřící do našich potřebných věcí pro tvorbu jsou samotné nehty, kterých máme na výběr mnoho druhů. Nejlepší jsou akrylové, protože můžou lépe držet. Dále jsou potřeba kleštičky, kterými zastřihneme délku umělých nehtů. Některé ženy neumí používat příliš dlouhé nehty, nebo nejsou ideální do zaměstnání. Po zastřižení, nalepení a obroušení potřebujeme UV lampu, aby nám umělé nehty rychleji zaschnuly. A nakonec je tu zdobení nehtů, takže je potřeba zdobičky, nějaké laky, kterékoliv barvy, samolepky na nehty a nebo třpytky. To už záleží na ženě, které zdobení by ráda na nehty. Ke zdobení je potřeba štětce, které bývají součástí v sadě pro gelové nehty.

Všechny potřeby se nacházejí v kosmetických kufřících, které si můžeme objednat na internetu, nebo koupit přímo v kosmetických salónech.