Půjčka na mateřské

1415502_57222005

Máte malé děti, jste rozvedená a alimenty vám od bývalého manžela chodí pozdě? Dostala jste se do finanční tísně a potřebujete si půjčit peníze? Jelikož mateřská nepředstavuje vysoký příjem, tak vám často banky peníze nepůjčí. Nezoufejte, jsou zde ještě nebankovní společnosti, které vám mohou poskytnout půjčku, aniž byste musela dokládat výši svého příjmu. V dnešním článku se podíváme, jaké možnosti mají ženy na mateřské dovolené.

Většina maminek na mateřské dovolené se svými penězi zachází vzorově. Ale občas se stane, že ani pečlivě vedené domácí účetnictví zklame, a tak nevystačí naspořené rezervy. Mohou vás přepadnout nečekané výdaje, s nimiž se sama nevypořádáte. V takovém případě je vhodné si peníze půjčit. A pokud nechcete obtěžovat se svými problémy rodinu, pak se vám nabízí takzvané půjčky na mateřské dovolené. Jedná se o rychlou půjčku, která dominuje mnoha výhodami.

Na bankovní půjčky zapomeňte

Žádná banka ženám na mateřské dovolené půjčku neposkytne, protože takové klientky nemají dostatečně vysoký měsíční příjem. Ale Asociace finančních zprostředkovatelů sdružuje i nebankovní poskytovatele peněz. Když se řekne nebankovní sektor, spousta žen si představí podvodníky, kteří poskytují nevýhodné půjčky. Ale ne vždy je tomu tak. Jsou i nebankovní instituce, jejichž úvěrové produkty jsou výhodné a jejich podmínky jsou na stejné úrovni jako u bank s tím rozdílem, že se nebojí půjčit i maminkám na mateřské dovolené.

První možností jsou krátkodobé půjčky na menší obnos peněz, například do 10 000 Kč. Tyto peníze dokážou zakrýt mezeru mezi nedostatkem peněžních prostředků a další mateřskou. Tyto půjčky mají ale často splatnost do několika dnů, například 21 dnů. Zde neplatíte žádné úroky, ale pouze poplatky, které jsou předem stanovené. Dopředu tedy víte, kolik peněz budete společnosti platit navíc.

Dále jsou zde půjčky, které jsou vám poskytnuty na obnos kolem 40 000 Kč. Tyto půjčky jsou už splatné do několika měsíců a zde už platíte úroky. Vždy si přečtěte smlouvu o úvěru, abyste věděla, co vůbec budete platit.

Neúčelové půjčky

Hlavní výhodou půjček pro ženy na mateřské dovolené je, že jsou to často neúčelové půjčky. Peníze tak můžete využít na cokoliv. Můžete z nich koupit vybavení pro miminko, nebo si z toho zaplatit vzdělání. Jestliže jste se rozhodla učit se jazykům, protože máte na mateřské spoustu času, pak výuka jazyků Ostrava není zdarma. Jestliže vám zrovna v jeden měsíc nevystačí peníze, pak si půjčte a peníze pak zase vrátíte.

Najděte si půjčku, která vám bude nadmíru vyhovovat.