Tohle mužům nikdy neříkejte

1147752_16262134

Existuje názor, že některé věty byste neměla říkat před svým partnerem. Když příteli či manželovi řeknete, že jeho nejlepší kamarád je idiot nebo vůl, tak to nepochopí, protože přece Pepa hraje skvěle fotbal, vykládá neslušné vtipy a v práci to dotáhne tak maximálně na kopáče – to všechno si jenom raději myslete, jestli se nechcete pohádat.

Tvoje matka je nemožná a nesnesitelná, tohle spojení nikdy nevyslovujte ani v žertu, ani na půl úst, protože byste měla hodně krátký život. Jako každý z nás, tak i vás partner svoji maminku miluje nade všechno, to je celkem v pořádku, ale když začne předhazovat, že máma umí líp vařit, dělá jinak tohle a tamto, je jasné, že se jen stěží udržíte v klidu, nemluvě o tom, když je to jedináček. Jsou jistě výjimky, ale těch je žalostně málo.

Představ si, že Marie zahejbá Karlovi, tahle věta může spustit docela peklo. S tímhle se svěřujte jen mezi ženami, protože toho vašeho by mohlo napadnout, že byste to mohla dělat i vy a klidně by vás nechal sledovat. Včera jsem potkala svýho bývalýho, šla jsem s ním na kafe – tak tohle by vás partner zcela jistě nepochopil, i když by šlo o nezávazný rozhovor. Zničils mi půlku života, s tímhle si taky nezahrávejte, mohl by vám opáčit, že vy jemu celý.

Když jsem chodila s Davidem, vyspala jsem se s Markem, ale o nic nešlo – tohle si nechte pro kamarádky, kdybyste to totiž řekla, hrozilo by nebezpečí, že si to vás současný vyložil po svém, že když jste to udělala kdysi vy, tak on může taky. Jestli nepřestaneš chodit do hospody, tak se s tebou rozvedu – nikdy to nevyslovujte, pokud nechcete mít na občance v kolonce stav, rozvedená. Váš manžel by vás klidně mohl předběhnout. Když jsme spolu chodili, víc ses snažil – samozřejmě, nosil květiny, někam vás stále zval a nyní už nic, typický mužský prohřešek. Má vás jistou a tak utrum.

Na závěr trochu lechtivě – orgasmus není to nejdůležitější – o tomhle taky nemluvte, muži jsou ješitní a navíc i soutěživí.