Staňte se hvězdou vánočního večírku!

kontaktní čočky barevné dioptrické

Vánoční večírky se kvapem blíží. Stejně jako každý jiný rok už několik týdnů dopředu určitě přemýšlíte nad tím, co si letos obléknout, abyste byla neodolatelná. Vždyť právě vánoční večírek je skvělou příležitostí, kdy můžete oslnit všechny své kolegy a překvapit kolegyně. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv outfit, máme pro vás tip na jedinečný doplněk, díky kterému budete naprosto neodolatelná a nikdo vás nepřehlédne.

Změna vaší image během pár vteřin

Po celý rok se potkáváte s vašimi kolegy, takže by se možná dalo říct, že je nedokážete už ničím překvapit. Co ale když změníte pohled? A myslíme tím opravdu razantně – prostě změníte barvu očí. Ne, nebojte, nenavrhujeme vám žádné nebezpečné pokusy ani chirurgické operace. Řešení je snazší, než si myslíte. Barevné kontaktní čočky! S jejich pomocí zvládnete změnit svůj pohled naprosto dokonale během pár vteřin, a to i tehdy, když nemáte žádné oční vady – existují totiž i barevné kontaktní čočky nedioptrické.

Přirozený vzhled i extrémní pohled

Barevné kontaktní čočky jsou skvělé v tom, že už konečně nemusíte vybírat svůj outfit tak, aby vám ladil k očím. Teď si jednoduše sladíte oči s vysněným kouskem. Ať už zvolíte kontaktní čočky barevné dioptrické či nedioptrické, máte na výběr velké množství barevných odstínů – od těch, které působí přirozeně, až po ty, které jsou extrémní a absolutně nepřehlédnutelné. Můžete tak oslnit modrýma očima, v kterých se utopí každý kolega, i šokovat a přitahovat pozornost naprosto nezvyklou barvou. Je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

Obávat se nemusíte ani žádných zdravotních rizik – barevné kontaktní čočky jsou zdravotně nezávadné, můžete je používat opakovaně, takže pokud zvolíte decentnější odstín, můžete v nich po vánočním večírku vyrazit i do práce.

Barevné kontaktní čočky nedioptrické i dioptrické vám dávají možnost nechat vyniknout vaši jedinečnost. Proto neváhejte a vyzkoušejte je – budete za hvězdu nejen vánočního večírku.