Šperky promluví za vás

Náušnice - stříbrné s pravou říční perlou

Někdy je těžké slovy vyjádřit vše, co vám leží na srdci. Řekněte to šperkem! Potěšte milovanou osobu originálním módním doplňkem, který stačí schovat do malé krabičky a po otevření se můžete dívat do očí naplněných radostí. Ano, kousek blyštivého kovu má již dlouhou dobu tuto kouzelnou moc.

Dárky pro každou příležitost

Prsteny, řetízky, náramky a jiné druhy šperků se hodí každému, proto se nacházejí mezi nejžádanějšími dárky. Přináší štěstí a neopakovatelný pocit. Stačí jen vybrat pravý kousek pro vaši kamarádku, kamaráda, partnerku, přítele, milenku a rodinné příslušníky. Pokud se nespokojíte jen s něčím obyčejným, sáhněte po exkluzivním sortimentu, který vypadá už od prvního pohledu luxusně. Například malachit náramek je ozdoben korunkou a hodí se pro muže. Jde o kousek nabitý pozitivní energií, protože malachit představuje silný ochranný kámen, který působí proti negativním energiím. Určitě se hodí lidem s láskou k cestování, jelikož ochraňuje během cest a pomáhá čistit organismus. Dále ho oceníte při uzavírání dobrých obchodů, pokud chcete překonat stydlivost, dodat si sebevědomí a klidně spát. Padne každému díky navlečení na kvalitní gumičku. 

Elegantní náušnice pro sebevědomé ženy

Hlavně ženy si vůbec nedovedou představit, že by jim náušnice nezdobily uši. Ano, je pravda, že je třeba myslet na to, že některé materiály konkrétní osoby nesnesou, ale jde většinou o obyčejnou bižuterii. Doporučuje se používat například chirurgickou ocel nebo kovy. Náušnice – stříbrné s pravou říční perlou vás doslova pohltí svou krásou a elegancí. Visací perlové náušnice mají podobu hada a zdobí je zirkony. Ozdobení vévodí perla, která je umístěna uprostřed. Jemné provedení doplňuje zapínání na dámský patent. Radost uděláte i atraktivním perlovým setem, náramkem z lávových kamenů nebo z bílého tyrkysu.