Pleťová maska EnteFace = Univerzální vánoční dárek

EnteFace

Každý rok v prosinci řešíte stejný úkol: co dát mamince, manželovi, sestře, kamarádce, bráchovi, dceři k Vánocům? Můžete oběhnout desítky obchodů, strávit hodiny na e-shopech a stejně nenajdete to pravé. Pokud vám to připadá povědomé, věnujte tři minuty svého času přečtení tohoto článku. Dokonalý a univerzální dárek přece jen existuje! 

„Kosmetika? To není originální!” – můžete oprávněně namítát. A máte pravdu, pokud jde o náhodný výběr nebo konkrétní produkty s „agresivním” složením, které je třeba pořizovat výhradně na doporučení kosmetologa. Maska EnteFace je naopak součástí arzenálu základních kosmetických produktů vhodných pro domácí péči a skvěle kombinovatelných s dalšími kosmetickými značkami na trhu. 

Díky jednoduchému, ale účinnému složení je maska vhodná pro všechny typy pleti. Dá se říci, že se jedná o téměř hypoalergenní přípravek, který by neměl způsobit potíže ani v případě hodně citlivé pleti. 

  • Arganový olej a aloe zklidňují citlivou a podrážděnou pokožku. 
  • Makadamiový olej vyživuje pokožku a díky obsahu bioaktivních látek, koenzymů a minerálů zpomaluje procesy stárnutí. 
  • Panthenol a allantoin poskytují kvalitní hydrataci, která je nutná pro všechny typy pleti v každém věku. 

organický minerál, který dokonale čistí pokožku od škodlivých látek vnějšího i vnitřního původu. V důsledku pravidelného používání dvakrát až třikrát týdně černé tečky, zarudnutí a záněty postupně mizí a výskyt všech typů akné se výrazně snižuje. 

Tuto masku proto můžete darovat: 

  • Mamince. Hlavní „tajnou” ingrediencí je však hydrogel kyseliny metylkřemičité,  nebo babičce. Obě určitě ocení jednoduché složení výrobku a vysoký podíl složek přírodního původu. Budou mile překvapeny tím, jak jemně, ale účinně maska vyhlazuje pleť, zpevňuje ji a zlepšuje celkový vzhled. 
  • Tatínkovi, bráchovi, kamarádovi nebo svému příteli. Mužská pokožka se od té ženské zásadně liší – je tlustší, ale právě proto vyžaduje důkladné čištění, které pánové ovšem často zanedbávají. Maska tento problém řeší: vysušuje pupínky a odstraňuje nečistoty nejen z povrchu pleti, ale take vytahuje z pórů špínu a zbytky kožního mazu. Přípravek navíc nemá výraznou vůni, což pánové určitě ocení.       
  • Sestře, přítelkyni, dceři. Za prvé, slečny si zamilují elegantní design obalu, který ozdobí každou koupelnu. Za druhé, maska potěší ty, které věčně spěchají: je bezbarvá, snadno a rychle se nanáší. Kosmetickou proceduru tak lze uskutečnit i ráno před prací nebo školou. Nanést sin a 15 minut masku a udělat si snídani zatímco přípravek působí – no není to skvělé?  

Více informací o masce EnteFace najdete na adrese www.enteface.cz. Tam si také můžete objednat prostřednictvím e-shopu. 

Udělejte radost svým blízkým! Veselé Vánoce!