Správný šéf musí myslet strategicky a umět vítězit

argument-238529_1280

Vlastně nejen vedoucí pracovník. Pokud chcete, aby firma dobře fungovala, měli byste zásady strategického myšlení naučit všechny zaměstnance. Pak budou schopni nejen plnit přesně to, co jim jejich nadřízení řeknou, ale přemýšlet nad tím a dělat vlastní úsudky.

O čem je strategické myšlení

Dalo by se definovat jako mentální proces jednotlivce vedoucí k dosažení úspěchu. Prakticky jde o to, že musíte zvládat přemýšlet dlouhodobě, koncentrovat se na důležité problémy, mít tvůrčí myšlení, být spolehlivý apod. Jde o soubor dovedností, které se dají naučit.

Jak se strategickému myšlení naučit

Můžete to zkusit sami, na internetu vypátráte spoustu tipů, jak na to. Daleko účinnější vám ovšem budou rady zkušených profesionálů – manažerů a lídrů. V blízké době se o nejnovější trendy, inspiraci, neotřelé myšlenky a principy v oblasti strategického myšlení podělí odborníci na HR konferenci.

Nejen vedoucí pracovníci budou mít na dvoudenní konferenci konané v termínu 26.11. – 27.11. příležitost seznámit se s novými HR trendy. Konference pořádaná agenturou MotivP vychází právě z myšlenky, že strategické myšlení by měli ovládat všichni ve firmě.

Jak bude konference probíhat

26. listopadu v devět ráno se v Brně sejdou všichni, kdo mají zájem poslechnout si rady profesionálních řečníků. V současnou dobu svou účast potvrdili zkušený lektor a kouč František Hroník, který vede personálně poradenskou společnost agentury Motiv P, a Michael Chytrý, který se zabývá problematikou lidské komunikace, manažerskými dovednostmi a rozhodováním.

Pro účastníky je připraven bohatý program. První den bude trvat až do večerních hodin, druhý den se končí v jednu, aby se všichni stihli dostat včas domů. Nemusíte se bát velkého přílivu informací, během obou dnů jsou naplánované Coffee Breaky a obědy, při kterých si vyměníte zkušenosti s ostatními. A jak už je u Motiv P zvykem, opět mají připravené nějaké překvapení.

V současnou dobu probíhá akce 1 + 1 zdarma. Když se na HR konferenci 2015 o strategickém myšlení přihlásíte, můžete s sebou vzít zdarma svého kolegu / kolegyni.