Náš výlet do Ostravy

13548-DSC_0251

Konečně se moje sny naplnily. Asi po půl roce usilovného přemlouvání se můj drahý uvolil k tomu, že si užijeme společný wellness víkend. Výběr hotelu a místa samozřejmě zbyl na mně. Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla pro Ostravu. Já ani můj přítel jsme zde ještě nebyli, a tak to pro nás byla výzva. Musím přiznat, že realita hodně překročila moje očekávání. Vyrazili jsme do hotelu Jan Maria**** a o naše zážitky se chci s vámi podělit. Doufám, že to pro vás bude inspirací…

Celá sobota ve znamení hýčkání

Oba jsme dost aktivní sportovci, ale já jsem se rozhodla, že si náš víkend užijeme lenošením, abychom si pořádně odpočinuli. V hotelu Jan Maria**** k tomu byli ideální podmínky. Hotel má totiž privátní Whirlpool. Ve vířivce jsme vydrželi přes hodinku a byla to super romantika. Příjemné bublinky na tělo i do těla (objednali jsme si láhev šumivého vína). Aby toho nebylo málo, objednala jsem nám na sobotu masáže. Pro přítele relaxační masáž a já jsem vyzkoušela masáž horkými lávovými kameny. Tímto bych chtěla ještě jednou masérkám poděkovat, protože tak šikovné prsty má asi jen málokdo. Navíc jsme si i dobře popovídali, takže není co dodat – vřele doporučuji. Oběd jsme si dali v hotelové restauraci a opět nelze ohodnotit jinak, než že to byl perfektní zážitek. Nebyli jsme troškaři a dali jsme si super Business menu.

13570-Novy-obrazek

Po obědě jsme chtěli vyrazit do města a poznávat krásy okolí. Lilo ale jako z konve, takže jsme museli zůstat na hotelu. Pravda je, že nám to vůbec nevadilo. I když jsme se chtěli sportu vyhnout, nakonec jsme skončili v hotelovém fitness centru. Přítel běhal na pásu a já „ničila“ tuky na vibromasážním stroji. Po sportu se musíte přece odměnit, naší volbou byla opět vířivka a poté ještě infrasauna. Večer jsme si užili také – opět u skvělého jídla v hotelové restauraci a odešli do hajan.

V neděli ráno nám bylo trochu líto, že musíme odjet, ale byli jsme rozhodnuti, že se musíme vrátit.

Tímto bych vám všem chtěla hotel Jan Maria**** doporučit. Budou vás zde hýčkat jako nejváženější hosty. Prohlédnout si ho můžete na www.jan-maria.cz.