I domácí mazlíček může ochutnat divočinu…

woman-841164_1280

Kvalitní krmení je základem zdravého a dlouhého života. A když to navíc dobře chutná, máte skoro vyhráno. Tentokrát sice není řeč o osvědčených dietách pro lidi, které zároveň slibují vynikající chuťový zážitek. Článek je o kvalitním a chutném psím krmení, po kterém se váš čtyřnohý miláček bude moct doslova užrat. Takže pokud hledáte vynikající krmení pro svého psa nebo kočku, rozhodně si pokračujte ve čtení. Dozvíte se něco o speciálním krmení vyráběném z čerstvého masa z přírodních zdrojů.

Chuť pravého bizona

Domácí ochočení psi a kočky pochází z divokých předků a mají v sobě kus šelmy. Dopřejte jim proto ten nejlepší úlovek. Granule Taste of the Wild pro psy obsahují vysoký podíl čerstvého masa z bizonů, krůt, lososů, srnek, kachen, křepelek, jehňat a kuřat. Zajišťují tu nejvyšší možnou kvalitu a pokrytí všech důležitých živin ve stravě, S kvalitními granulemi bude pes zdravý a dožije se vyššího věku. Na první pohled exotická příměs bizoního masa je způsobena tím, že granule jsou vyráběny v USA. Splňují nejrůznější přísné limity na vhodná krmiva pro psy i kočky.

Žádné doplňkové obiloviny

Velkým problémem některých granulí je to, že jsou do nich přidávány obiloviny. Slouží to hlavně pro zvětšení objemu, hmotnosti a většímu zasycení. Ovšem konzumace obilovin je pro psy a kočky, jakožto pro masožravé šelmy, velmi nezdravá a v dlouhodobém hledisku vede ke vzniku obezity a problémům s vnitřními orgány, které mohou vyústit až ve smrt. A my přeci chceme, aby se náš mazlíček dožil co nejvyššího věku a byl zdravý. Na spokojený a dlouhý život berou ohled i při výrobě granulí Taste of the Wild pro kočky, kam jsou spolu s masem přidávány jako doplněk pouze prospěšné věci, jako je kvalitní ovoce, zelenina, bylinky, rajčata a sladké brambory, jako zdroj kvalitních a prospěšných sacharidů.

Opětujte jim jejich lásku kvalitní stravou

Mají vás rádi a v otázce stravy jsou na vás většinou naprosto závislí. Dávejte jim tedy pouze to nejkvalitnější a vybírejte takové granule pro psy, které v sobě mají správný poměr všech základních živin a jsou bohaté na minerální látky a vitamíny. Díky správné a milující péči budou mazlíčci po vašem boku spokojení o něco déle a užijí si kvalitní plnohodnotný život.