Spací úbor pro dámy i pány

Pyžama

Spánek je pravidelně se opakující aktivita, ke které tak nějak už historicky patří i spací úbor. Ten se během let výrazně změnil, avšak jedno zůstává stále stejné, do postele uleháme v pohodlném, nejlépe bavlněném, volném oblečení. V létě pak volíme kratší varianty pyžam, abychom se cítili pohodlně i při vysokých teplotách, v zimě zase oceníme zateplené modely a dlouhé varianty oblečení. Pyžamo je rovněž praktickým a vždy potěšujícím dárkem, stačí jen zvolit správnou velikost a barvu.

Ideální společník do postele

Pyžama dnes můžete zakoupit online, čímž si ušetříte dlouhé hodiny ve frontách a tlačenicích v kamenných prodejnách. Kvalita pyžam je u ověřených prodejců vysoká, což slibuje dlouhodobou životnost, zachování barev i tvarů. Při výběru spacího úboru si asi více dávají na volbě záležet dámy, proto jsou dámská pyžama vylepšena o nabídku nočních košil či lehkých župánků, jež vnesou do ložnice trochu smyslnosti. V nabídce najdete též klasiku v podobě hravého overalu, ten je vhodný pro všechny věkové kategorie a zároveň garantuje optimální tělesnou teplotu během spánku. Nejen dámská pyžama jsou laděna do moderních barev a kombinací včetně stálých potisků. Ty vás rozhodně nepřestanou bavit!

Pro pány varianty na léto i do zimy

Velmi praktická jsou i pánská pyžama ve stylovém designu. Na popularitě získávají též pánské noční košile, jež slibují komfort a pohodlí během nočních návštěv toalety. Košile jsou dostatečně široké, pružné a materiálově přizpůsobivé. Ani pánové se nemusí ochudit o požitek ze spaní v overalu a připomenou si svá dětská léta. Krátké varianty bavlněných pyžam skládajících se z triček s krátkým rukávem a šortek můžete darovat jako skvělý prezent pod stromeček či k narozeninám. V žádné šatní skříni nesmí chybět ani klasické pyžamo z kalhot a trička s dlouhým rukávem. Ten pánové ocení především v chladných dnech či během nemocí.