Boty, bez kterých letos nemůžete být!

Rieker

Podzim je tady! Přivítejte ho v novém oblečení a se stylovou obuví. Nechcete-li ztrácet na image a komfortu svých nohou, dopřejte si kvalitní obuv z dílny Rieker. Takové boty si zamilujete pro jejich funkčnost, design a důraz kladený na detail. Tradice této značky sahá až do roku 1874 a neustále rozšiřuje řady spokojených zákazníků. Boty Rieker vynikají svou patentovanou technologií výroby, díky čemuž je dosaženo maximálního komfortu i při celodenním nošení.

Flexibilita na prvním místě

Antistresová technologie, jež je hlavní myšlenkou výroby, slibuje možnost přirozeného pohybu. Tuto specifickou vlastnost obuvi Rieker oceníte při dlouhých hodinách stání na stejném místě i dlouhodobé chůzi třeba po městě. Pohodlí garantuje lehká a odolná konstrukce, která účinně snižuje nárazy a otřesy při chůzi. Díky tomu odlehčujete svým zádům.

Letos si značka Rieker připravila atraktivní nabídku dámské i pánské obuvi. Na podzim se ideálně hodí kotníkové boty pro každou příležitost. Jsou laděné do tradičních černých barev i typických podzimních tónů. Výrobce pracuje s odstíny vínové barvy, která je letos naprosto in! Do módy se opět vrací boty s traktorovou podrážkou i čtvercové podpatky. Rieker dámské boty jsou navržené s ohledem na využití v kanceláři i společenských aktivitách. Proto se hodí pro denní i sváteční nošení. Střídmé modely jsou vyrobeny z kvalitních a stálých materiálů a jejich nošení si zamilujete.

Pánská kolekce šetří vaše klouby

Rieker pánské jsou navržené tak, aby vám poskytly maximální komfort během celodenního nošení. Modely bot jsou navrženy pevnou, odolnou podrážkou a kromě tradičních černých modelů se nabízí i jiné, světlejší barvy. Ať už se rozhodnete pro boty se šněrováním, pružnými panely pro snadné obouvání anebo kvalitními zipy, vždy bude hrát hlavní roli styl, funkčnost a prémiové materiály.