Dárky pro muže

turistický dalekohled

Nevíte si rady, co darovat mužům kolem sebe? Co tatínkovi, dědovi, bratrovi nebo partnerovi? Vybrali jsme pro vás více než desítku tipů. Určitě si z nich vyberete.

Čelovka je univerzální věc. Každý správný turista by ji měl nosit v batohu pro případ, že se výlet prodlouží. V autě ji oceníte, když píchnete v noci. Doporučujeme kvalitní značku Petzl.

Čelovka

Knihu: fyzickou nebo do čtečky. Nebo mrkněte na stránky audiotéky, kde mají tisíce knih namluvených a vy je můžete vzít s sebou na dlouhé cesty autem, nebo je poslouchat při běhání.

Poukázku na masáž ocení každý, případně se podívejte na služby některých barbershopů a pánských holičství v okolí.

Funkční prádlo na sport – nová česká značka Scutumwear nabízí komfort v kombinaci se skvělým střihem, který padne na tělo jako druhá kůže. Prádlo se hodí na veškeré outdoorové aktivity, skvěle odvádí pot, aby vaše tělo mělo stále pocit sucha.

Gravírovanou láhev alkoholu: kupte ve specializovaném obchodě jeho oblíbený rum, whisky, gin nebo vodku a nechte na ni vygravírovat osobní vzkaz, logo nebo malý obrázek.

láhev alkoholu

Pokud muž rád cestuje, rozhlíží se po krajině, jezdí na rozhledny, vyhlídky a hory, kupte mu turistický dalekohled. Jen se zaměřte na kvalitní, ověřené značky. Máme zkušenosti s firmou Fomei, která se na dalekohledy specializuje již dlouhá léta.

Máte doma muže, který si na svém autě zakládá? Zkuste mu pořídit dárek týkající se aut. Může jít o vůni, novou hudbu, potahy, ale třeba i fotopast, která se používá k ochraně před zloději a vandaly. Funguje jako hlídač na dálku. Kvalitní fotopast funguje na principu zachycení pohybu v prostoru před sebou. Fotopast s GSM odešle zprávu nebo e-mail majiteli okamžitě po tom, kdy dojde k narušení prostoru.

Česká značka Monopolo vznikla teprve nedávno, ale díky kvalitním materiálům si získává své zákazníky. Zaměřili se na to, aby byl výrobek český, aby jej šili české švadleny a hlavně, abyste se v něm cítili pohodlně.

Cestuje? Pak zkuste koupit letenku, jízdenku, pobyt na horách. Záleží na tom, co má rád. Jestli spíš město, nebo klid v přírodě.

Pro tatínky, dědečky a muže, co chodí do sauny a jezdí do lázní se bude hodit kvalitní župan. Stačí jen najít správnou barvu, aby se dotyčnému líbila.