Dnes není problém sehnat hospodyni

hospodyně

Doba se mění a přicházejí stále nové možnosti. Ženy se už nemusí vzdávat svých oblíbených činností a zaměstnání, jen aby se nijak nezanedbala domácnost. Stále více se využívají profesionální pomocnice.

Věnujte svůj čas svým opravdovým zálibám

Přejete si zajít s kamarádkami do restaurace, do fitness centra, odjet na wellness víkend a jen tak si posedět v zahradním altánu? Přiznejte si, kolikrát musely vaše koníčky stranou, protože na vás stále kouká ta děsivě vyhlížející hromada nevyžehleného prádla, špinavá podlaha a neuklizený stůl ještě od snídaně. Na práce v domácnosti člověk potřebuje hodně času. Není divu, že si stále více žen a mužů najímá pomoc v domácnosti, aby vše fungovalo bez potíží, ale nikdo z rodiny neobětoval těmto mnohdy nezáživným činnostem svůj drahocenný čas. Majordomus zvládne správcovat i velké domy, takže vás nezaskočí neposekaná zahrada a bazén bez čisté vody. Chůva se zase postará o vaše děti. Připraví jim svačiny, oblečení, odvede do školky, zajde s nimi ven, pohraje si s nimi během vaší nepřítomnosti.

Výběr domácího personálu podle vašich představ

Hodila by se vám hospodyně jako sůl, ale kde sehnat někoho skutečně spolehlivého a prověřeného? Pustit si do domu úplně cizího člověka přece nese i svá rizika. Personální agentura se postará o nalezení skvělých pracovníků podle vašich požadavků. Vám doporučený personál prošel skutečně důkladným výběrovým řízením. Vše proběhlo osobním kontaktem, kdy se prověřovaly dodané reference a jiné údaje dodané při projevení zájmu o tyto druhy míst. Spolupráci si lze sjednat na částečný i plný pracovní úvazek, krátkodobě i dlouhodobě. U osob se klade důraz na spolehlivost, zkušenosti, pečlivost a čistý trestní rejstřík. O každém budete vědět, jaké má kuchařské schopnosti, jaké ovládá cizí jazyky, zda vlastní řidičský průkaz a další informace, které konkrétně vyžadujete.