Buďte fit s fitness Ostrava!

Fitness Ostrava

Pokud jste nestihli vypracovat své křivky do vysněné podoby v letních měsících, máte ideální příležitost schovat se před pochmurným podzimem v luxusním zázemí fitness centra v Ostravě. Na jednom místě totiž najdete úplně vše, co potřebujete pro péči o tělesnou schránku, ať už je to kardio zóna anebo posilovací stroje určené pro všechny partie těla. Největší vnitřní cvičební plocha v České republice je plně klimatizovaná, což sice oceníte spíše v horkých letních měsících, nicméně nabízí řadu benefitů oproti konkurenčním podnikům. Tady totiž můžete pracovat na technice vzpírání, účastnit se skupinových lekcí anebo si zahrát badminton.

Změřte si svou fyzičku

Fitness Ostrava poskytuje svým klientům také relaxační zónu, kde si mohou vypít oblíbený iontový či proteinový nápoj, popřípadě ochutnat vynikající kávu. Stejně tak je fitko Ostrava vybaveno komfortními a moderními sprchami, zázemím pro pohodlné převlékání, a aby toho nebylo málo, v šatnách najdete také infrasaunu či solárium! Po vydatném tréninku zajisté oceníte možnost měření a analýzy tělesných parametrů za pomoci asistence vyškolených trenérů a přístroje InBody. Fitness centrum Ostrava si vás získá nejen svým špičkovým vybavením, ale také příjemným a vždy ochotným personálem a v neposlední řadě velkou parkovací plochou, která dělá z místa ještě dostupnější zastávku z práce či ráno, než se vydáte do kanceláře. Otevřeno je tady od brzkých hodin, takže si v klidu stihnete zaběhat anebo posílit tělo.

Moderní lekce pro náročné klienty

Aktuálně vyhledávané jsou lekce heat Ostrava, jež fungují na speciálních mechanických trenažérech, a za doprovodu energické hudby spálíte všechny přebytečné kalorie. Cvičení je zábavné, maximálně účinné a dobrá zpráva pro všechny, je zároveň velmi snadné! Dáváte-li přednost kolektivnímu sportování, vyzkoušejte badminton Ostrava. Díky online rezervačnímu systému si jednoduše navolíte přesnou hodinu, kdy si chcete zahrát dvouhru či čtyřhru. Za vyzkoušení rozhodně stojí crossfit Ostrava, jež vás naučí vytěžit z pohybu maximum, docílit vysněné postavy a zároveň potěší i úplné začátečníky.