Seznamte se Maqui Berry

berry

Antioxidanty jsou účinné látky, které dokáží omezovat činnost škodlivých volných radikálů. Pokud jich lidské tělo dostává dostatečné množství, může lépe fungovat a být tak zdravější a silnější. Jestliže chcete udělat správnou věc pro své zdraví a cítit se lépe, musíte se o přísun antioxidantů zajímat. Ideálním způsobem, jak jich do těla dostat optimální množství, je konzumace Maqui Berry. Co je Maqui Berry a jak ještě pomáhá, jsme zjistili za vás.

Patří mezi osvědčené superpotraviny

Maqui Berry (Aristotelia chilensis) je druh palmy, který se pěstuje výhradně v Chile a v Argentině. Plody této rostliny jsou velmi podobné borůvkám a mají výjimečné složení. Obsahují jedinečnou kombinaci vitamínů. Právě díky tomu se řadí mezi tzv. superpotraviny. Tedy potraviny, které obsahují nadměrné množství účinných látek, které mohou být prospěšné lidskému organismu. Bylo zjištěno, že Maqui Berry obsahuje největší množství antioxidačních látek. Je tedy tím nejlepším, co je možné mít.

Ve 100mg Berry se nachází:

  • Vitamín C – 120 mg
  • Sodík – 16,7 mg
  • Vápník – 433 mg
  • Draslík – 867 mg

A další minerály a vitamíny. Ve 100g je to také 50g vlákniny a 83g sacharidů.

Jak Maqui Berry pomáhá?

Maqui Berry brání lidské tělo před působením volných radikálů. Pomáhá udržovat lidské tělo v optimální kondici a napomáhá jeho revitalizaci. Má silné detoxikační a protizánětlivé účinky. Protože pomáhá i optimalizaci trávicího systému a tlumí pocit hladu, je i dobrým doplňkem při hubnutí. Je také účinná v boji proti kožním nemocem.

Každý den třeba do jogurtu

Maqui Berry v sušené podobě přináší na český trh značka Naturalis. Aby byly její účinky co možná nejsilnější, je doporučována každodenní konzumace. Dospělí by měli užívat 1 až 2 zarovnané čajové lžičky 1-2x denně, děti 1 lžičku 1x denně. Maqui Berry je k dostání v podobě prášku, takže ji lehce přimícháte třeba do jogurtu, tvarohu či mléka. Přidat ji lze i do fresh džusů či zmrzliny a jiných dezertů.

Maqui Berry a další prospěšné přípravky koupíte na www.eshop.superpotraviny-naturalis.cz.