Obleč si příběh

f-15-fighter-jet-381746_1280

Prodávat trička je nápad, který může být úspěchem i propadákem. Trika s krátkým rukávem jsou základním kouskem šatníku snad každého z nás. Mohou být jednobarevná, vícebarevná, s potiskem, výšivkou, nápisem i obrázkem. Trikem můžeme zaujmout, pobavit, vyjádřit svůj názor nebo ukázat světu, co je naším koníčkem. Může jít i o skvělý dárek. Někomu ale nestačí mít na tričku jen tak nějaký obrázek nebo nápis. Pokud byste rádi měli jako potisk hlubší myšlenku a silný příběh, prohlédněte si nabídku triček Rescue. Vaše tričko tak může ozdobit třeba český válečný hrdina František Peřina, pilot a střelec přezdívaný Král nebe.

Trika Rescue fashion vyrábějí nadšenci této tematiky a jsou českým projektem. Mají neotřelé grafické zpracování, které zaujme nejen fanoušky historie. Poukazují na historické události, hrdinské činy, bitvy a milníky, které stojí za povšimnutí a neměly by upadnout v zapomnění. Takovou událostí může být Bitva o Británii, která byla historicky první čistě leteckou bitvou v dějinách. Projekt Rescue vznikl především pro fanoušky vojenství, motorismu a letectví. Zákaznická základna je ale mnohem širší.

Chcete svého přítele, manžela, tatínka, syna, bratra nebo dědečka potěšit originálním trikem? Zkuste třeba to s motivem Porsche 911, legendou mezi automobily, která existuje již 50 let. Triko z kvalitního materiálu je slušivé a příjemně se nosí, určitě s ním nešlápnete vedle. Fanoušky letectví a historie potěší triko s vkusným potiskem Supermarine Spitfire. Uvidíte, jak se obdarovanému rozzáří oči. Nicméně tato trika mají v oblibě i ženy. Pokud vám hrdinské činy a historie nejsou vzdálené, určitě si nějaké triko Rescue také pořiďte. Materiál pochází od renomovaného francouzského výrobce, a v ČR se zdobí sítotiskem, nejkvalitnější metodou potisku.