Proč si nechat aplikovat gelové nehty

Jistě toužíte po krásných nehtech a možná se vám už několikrát stalo, že byste taky chtěli mít krásně dlouhé a upravené nehty jako ta paní, co stojí před vámi ve frontě v obchodě nebo slečna na autobusové zastávce a ne takové, které se vám pořád lámou a třepí.

Krásné nehty – chlouba každé ženy

Nádherně upravené nehty se staly téměř samozřejmostí a fenoménem dnešní doby. Naše nehty by měly být pro nás příjemné a pohodlně bychom se s nimi měly cítit jako jsme spokojení s naší matrací. Účinnou metodou jak se zbavit lámání a třepení nehtů je aplikace gelových nehtů. Je to snadné a každá dáma může mít kouzelně upravené nehty. Stačí si k tomu najít měsíčně asi hodinku času. Gelové nehty navíc chrání přirozené nehty a jsou odolné vůči poškození a ještě k tomu nevypadají uměle, ale naprosto přirozeně.

Doba

Gelové nehty vám vydrží asi 3-4 týdny. Následně je potřeba nehty doplnit. Záleží také samozřejmě na rychlosti růstu vašich přirozených nehtů. Zdobení je čistě na vás, jaké budete mít přání, stejně jako pro spoustu žen je perfektní kuchyně častým snem, ve zdobení gelových nehtů se meze nekladou. Některé dámy milují extravaganci a jiné jsou zase pro elegantní a decentní nehty zdobení. Na trhu existuje celá škála možností zdobení gelových nehtů a je jen na vás jak chcete, aby vaše nehty vypadaly.