Proč používat kondicionéry a jaké jsou nejlepší?

Schwarzkopf Professional

Co používáte na své vlasy? Investujete do kvalitních produktů, které zanechávají vaše vlasy krásné, jemné a vyživené? Nebo koupíte první šampon či kondicionér, na který v obchodě narazíte? Výběr šamponu ani kondicionéru by se neměl podceňovat. Vlasy přece jen každý den namáháme, barvíme je, foukáme či žehlíme, taktéž vlasy čelí každodennímu počasí, které si s nimi pohrává. Intenzivní péče o vlasy je opravdu na místě. Je jen velká škoda, že většina žen vidí intenzivní péči o vlasy jen v šamponu. Šampon opravdu nestačí, je to jen ten první krok při mytí vlasů.

Umýváte si vlasy i kondicionérem? Na tuto otázku bohužel většina žen odpoví záporně. Ale, jak jsme zmínili, šampon opravdu používat nestačí, jedná se o první krok, který vlasy zbavuje mastnoty. Vlasy by ale po umývání měly být plné síly, vyživené, lesklé a hebké. A právě na tom se podílí tolik zmiňované a bohužel často nepoužívané kondicionéry na vlasy.

Proč používat kondicionéry?

Jak již bylo zmíněno, kondicionéry na vlasy jdou v péči o vlasy ještě dál. Zanechávají vlasy hebké, jemné, vyživené, zajišťují vlasům ochrannou vrstvu, díky které vlasy lépe čelí každodenním vlivům. Kromě toho poskytují kondicionéry vlasům i regenerační vrstvu.

Kromě kondicionérů se doporučuje také používat balzámy na vlasy, které fungují podobně jako kondicionéry.

Kondicionéry pro všechny typy vlasů

Nezáleží na tom, jestli jste majitelkou černých, tmavých nebo blond vlasů, nezáleží ani na tom, jestli máte vlasy melírované, barvené nebo přírodní. V každém případě se musí vlasy vyživovat a ošetřovat ještě zmiňovanými kondicionéry, aby se předcházelo poškození, oslabení i suchosti.

Jaké značky kondicionérů používat?

Doporučujeme kondicionéry pouze té nejvyšší kvality. Mezi špičku patří značky vlasové kosmetiky, jako je Schwarzkopf Professional nebo OLAPLEX®.