Hurá za dobrodružstvím na Jižní Moravu

svatba jižní morava

Co si vybavíte, když se řekne Jižní Morava? Většina z nás víno, slunce, vinohrady, příjemní lidé a gurmánské zážitky. Přesně takový je jih Moravy, místo, kde se vyrábí chutná vína a tradiční řemesla neztrácí na popularitě. Jižní Morava je právem hojně navštěvovanou destinací, a to nejen českými občany, ale také zahraničními turisty. Pojďte si vychutnat celoroční degustace, firemní akce s návštěvou nejvýznamnějších míst nebo tradiční letní svatbu na rozkvetlé louce.

Svatba na Jižní Moravě

Spojení svatba – Jižní Morava znamená pravou veselku se všemi patřičnými náležitostmi. Vinný sklep se dokáže rázem proměnit v prostřené stoly plné domácích lahůdek a dobrého vína, a navíc ideální místo pro schování před ostrým letním sluncem. V příjemném chládku si můžete vychutnat i ubytování, které nabízí Vinařský dvůr na faře v Ivani, kde vás překvapí atmosféra historické barokní fary. Svatba Jižní Morava slibuje nevšední zážitek, překrásné fotografie a výjimečné okamžiky. Rodinné vinařství Holánek se nachází v malebné vesničce Ivaň, v blízkosti Novomlýnských nádrží a Pasohlávek. V dobré dostupnosti se rozprostírá rovněž Aqualand Moravia. Díky rozsáhlým vlastním vinicím vyrábí chutné víno a k celkovému procesu pěstování přistupuje velmi ekologicky. Díky tomu se může pyšnit vynikajícími víny z mnoha odrůd hroznů.

Za moravským poznáním

Je-li pro vás rozhodující Jižní Morava – svatba, neváhejte si rezervovat termín v jakémkoliv čase v roce. Ať už se rozhodnete pro firemní teambuildingovou akci, pohádkovou svatbu či snad rodinný výlet na kolech, to své si zde najde opravdu každý. Vinařský dvůr je připraven se o vás náležitě postarat! Mikulovská vinařská stezka vám ukáže nádherná panoramata Moravy a zrekonstruovaný vinný sklep s 200letou historií vás překvapí svým pohostinstvím. Za krásami nemusíte jezdit vůbec daleko, stačí se dostat na jih Moravy, do místa, kde se lidé usmívají, čas plyne tak nějak pomaleji a čerstvý vzduch v kombinaci s kvalitním vínem a dobrými chuťovkami udělají své.