Antistresové omalovánky – dárek pro každého

Omalovánky pro dospělé

Chcete zakoupit originální a krásný dárek pro své blízké a rodinné příslušníky nebo se jen chcete zbavit úzkostných a stresových situací, které vás doprovázejí každým dnem? Máme pro vás tip na velice moderní trend, kterým se stali antistresové omalovánky.

Samotné omalovánky jsou nejen návratem do krásného dětství vás nebo vašich blízkých, ale také mají pozitivní terapeutické účinky. Jejich výhodou je také to, že skvěle zaplní váš volný čas. Při výběru motivu, dejte na první dojem.    

Pro koho jsou antistresové omalovánky vhodné?

Tento druh omalovánek je vhodný zejména pro všechny, kteří se v životě potýkají s těžkou životní situací. Soustředěnost na vybarvování vám pomůže na chvíli zapomenout na váš problém. Dále vám také pomůže s tím, abyste se na svět dokázaly dívat jinýma očima.

Antistresové omalovánky jsou dále vhodné pro ty osoby, které jsou v neustálém stresu ze školy, práce, apod. Jednoduše by se dalo říci, že jde o jednoduchý způsob duševní hygieny a meditační činnost.

antistresové omalovánky

Člověk se v danou chvíli soustředí pouze na jednu konkrétní činnost. Díky této činnosti dokáže mozek relaxovat a odpočinout si od vašich každodenních problémů.

Jaké jsou motivy omalovánek proti stresu?

Omalovánky pro dospělé se vyrábějí v různých motivech. Okouzlující a originální motivy potěší každého. Vybírat si můžete z tajemných vitráží, důmyslných strojů, zvířecích a rostlinných motivů.

Oblíbenými jsou meditační mandaly, jejichž krása okáže okouzlit opravdu každého. Mezi zvířecí motivy patří nejčastěji ptáci, exotická zvířata, tropické motýly či záhadné brouky.

Výhody antistresových omalovánek pro dospělé

  • relaxace a odpočinek
  • nezávislost
  • rozvíjení fantazie
  • volnost výtvarných potřeb

Relaxace a odpočinek

Při malování se váš mozek soustředí pouze na tah výtvarného náčiní. To znamená, že dokonale odpočívá a je odpoután od jakýchkoliv problémů, které vás každý den doprovází.   

Nezávislost

Obrovskou výhodou je také nezávislost. Tyto antistresové omalovánky nejsou závislé na čase, můžete začít vybarvovat kdekoliv a kdykoliv.

Omalovánky pro dospělé

Volnost výtvarných potřeb

Vybarvovat můžete kvalitními pastelkami, fixami, voskovkami či temperovými barvami. Fantazii se meze nekladou, tudíž je jen na vás, jaké barvy zvolíte.

Finální obrázek si můžete nechat zarámovat nebo uschovat. Věnovat ho však můžete i svým známým jako dárek. Dalo by se říci, že tyto antistresové omalovánky jsou součástí arteterapie. Jedná se o léčebnou metodu, která má neuvěřitelný vliv na lidskou psychiku.

Závěr

Omalovánky pro dospělé existují v mnoha variantách, které si určitě zamilujete. Jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké a zajistí tak kvalitní využití vašeho volného času. Zakoupit je můžete pohodlně z domu na stránkách www.poznani-knihy.cz.