Příjemné podzimní hýčkání

Wellnes hotel Františkovy Lázně

Ne, létem rozhodně neskončil čas na trochu rozmazlování. Proč si ještě nedopřát několik dní, kdy hodíte pracovní povinnosti za hlavu a necháte mysl houpat kdesi na nebeském obláčku, zatímco budou jiní pečovat o vaše tělo?

Wellness hotel s výhodným pobytovým balíčkem

Hotel Bohemia ví, co vám udělá dobře v začínajícím sychravém počasí. Dopřejete si medové zábaly a celkově prohřejete tělo. Jakmile se vám rozproudí krev, ihned poznáte, jak se vám do žil nalila úplně nová energie. Všechno zvládnete mnohem snadněji. Podzimní odpočinek je balíček, který se v období od září do listopadu nabízí za zvýhodněnou cenu. Co vás čeká, když si ho zakoupíte? Po příjezdu dostanete na přivítanou welcome drink. Poté se už začne roztáčet vašich šest dní ubytování s polopenzí. Získáte zdarma jeden vstup do Aquafora, což je největší a nejpěknější akvapark lázeňského města. Tady vás čeká mnoho vodních atrakcí. Například vyzkoušíte tobogán, vodní skluzavky, jeskyni, relaxační bazén nebo smíšenou finskou saunu. Wellnes hotel Františkovy Lázně vás dále potěší částečnou masáží, jílovým, rašelinovým a parafínovým zábalem. Dvakrát se dočkáte oxygenoterapie a lymfatické masáže, která vám správně rozproudí lymfu v těle. Příjemné doteky pocítíte během peelingu a masáže plosek nohou.

Péče i o náročné klienty

I když se vaše nároky nepohybují zrovna při zemi, www.hotelbohemia.cz vám dovede rozehrát úsměv na tváři. Nabízí klasické procedury i exotiku. Už jste vyzkoušeli Lomi Lomi, bylinné měšce nebo rituální masáž svíčkou? Zde to poznáte na vlastní kůži. O možnosti realizování aktivního odpočinku není nouze. Vrhněte se na projížďku na zapůjčeném horském kole, zahrajte si tenis na kurtu, minigolf nebo fotbal na hřišti s umělým povrchem. Na vaši žádost vám v hotelu zajistí paintball, výlety s průvodcem, povolenky na rybolov.