Plastické operace

plastika obličeje

Plastická chirurgie v dnešní době již přináší řešení na téměř veškeré neduhy a nedokonalosti, které na sobě lidé vidí, nebo které si přejí odstranit. Nejvíce známá je asi plastika prsou nebo obličeje, věděli jste však, že lze provést i plastiku břicha nebo plastickou korekci jizev? Pojďme si představit, co obecně nabízí plastické operace.

Plastika prsou

Tento zákrok patří mezi ty nejoblíbenější plastické operace, které plastická chirurgie kdy zažila. Plastika prsou však neznamená pouze zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů. Plastika prsou zahrnuje i autoaugmentaci, což je zvětšení prsou pomocí vlastního tělního tuku, nebo modelaci povislých prsů, které ženy trápí především s postupem věku nebo po kojení dětí. Poupravení těchto partií řeší však také problémy mužů, kteří mají zvětšenou prsní žlázu tzv. gynekomastiePlastika prsou nabízí zákroky, které vám prsa zvětší, alei zmenší. Trápí vás příliš velká prsa? Pak je jedním z řešení plastická chirurgie, která dokáže nabídnout profesionální řešení vaší nespokojenosti. Mezi zákroky, kterými se plastika prsou zabývá, je i řešení vpáčených bradavek.

Plastika obličeje

Plastika obličeje je po plastice prsou druhou nejvyhledávanější službou u plastických chirurgů. Na obličeji můžete díky plastické chirurgii vylepšit povislá oční víčka, změnit tvar a postavení ušních boltců, nechat si provést facelift obličeje a krku nebo vylepšit tvar nosu, který se vám buďto nelíbí už od narození nebo se změnil po úrazu. Možná pro vás bude novinkou, že plastika obličeje nabízí i zvětšení rtů. A to jinou metodou než injekčními implantáty. Takovéto chirurgické zvětšení rtů se provádí z vnitřní strany rtů, tudíž nejsou vidět žádné jizvy.

Plastika břicha

Pro klienty, kteří trpí povislým bříškem z důvodu těhotenství, rychlého úbytku na hmotnosti nebo z jakéhokoli jiného důvodu, je vhodná plastika břicha. Tento zákrok slibuje zploštění břicha odstraněním přebytečného tuku a kůže a zpevnění, většinou rozestupujících svalů břišní stěny. Tím vám vyřeší problém nehezké povislé kůže a vyklenutého břicha. Díky plastické operaci břicha se můžete cítit sebevědomě a atraktivně a zdokonalit svoji postavu.

Před plastickými operacemi vás čeká konzultace s odborníky, kteří vás seznámí s veškerými podrobnostmi plastické operace, ale i riziky a zodpoví vám veškeré dotazy. Důležitým a rozhodujícím faktorem pro podstoupení plastické operace je váš dobrý zdravotní stav. Pokud se rozhodnete podstoupit plastickou operaci, vyberte si odborníky s dlouholetou praxí.