Perličky v šatníku?

Až se teplé dny zeptají, jak jste se připravovala na tuto sezónu, co jim povíte?
Zkuste otevřít svůj šatník a zamyslete se nad tím, zda můžete bez obav vyrazit do jarem prosluněných ulic, či je v něm něco špatně. Nebo že byste snad právě zjistila, že opravdu, ale opravdu nemáte co na sebe?
Perličky v šatníku
Nemusí jít o marnivost zhýčkané ženy, která by nevzala jeden kousek na sebe dvakrát. Možná, že jste právě spatřila, že šatník je sice příjemně plný, ale jen na první pohled.
Tričko s divokým potiskem, které jste si koupila ve výprodeji hned v několika barvách a až doma zjistila, že takovou parádu nikdy nemáte k čemu a kam nosit? Neodolatelně levný svetřík s jedinou vadou – materiál pocházející pravděpodobně z recyklovaných PET lahví se v teple rozpálí tak, že si připadáte jako na mučidlech? Džíny, které vám sice příliš nepadnou, ale pořídila jste si v akci 2+1 výhodně hned troje stejné? Ano, přesně takové perličky by našla v šatníku jistě mnohá z nás.
Spočítejte si to
Výsledkem není jen šatník přecpaný nekvalitními a mnohdy nenositelnými věcmi, ale i citelná finanční ztráta. Zkuste si schválně někdy s kalkulačkou v ruce stoupnout před šatní skříň a počítejte… Výsledek vás možná nepříjemně zaskočí.
Náš tip
Skoncujte s nekvalitními oděvy, které z vás dámu nikdy neudělají. Zkuste si odepřít rozvášněné nákupy čehokoliv, co má pěknou barvu, nízkou cenu, či si lze v akci pořídit hned několik kousků naráz.
Mějte na paměti, že mnohem větší službu vám udělá třeba jen jeden, ale vysoce kvalitní kousek, na nějž se vyplatí chvíli šetřit. Dopřejte sama sobě luxus exkluzivního materiálu a perfektního zpracování.