Máme pro vás zaručené tipy na žhavé spodní prádlo

kosilka-anais-gemma-set-122298.thumb_220x305

Každá žena chce být čas od času pro svého partnera neodolatelná a sexy. I vy plánujete, že svému příteli či manželovi přichystáte překvapení v podobě příjemného večera a chcete se na něj náležitě připravit? Pak jistě počítáte i s tím, že si pořídíte nějaké to nové prádélko, ideálně, erotické, díky kterému budete moci využít svých ženských předností, a které vašeho milého náležitě nažhaví. Právě dnes vám přinášíme inspiraci na to nejlepší z erotického spodního prádlo, takže vás snad patřičně inspirujeme. My jsme pro inspiraci zavítali do e-shopu spodnipradlo.emanuela.cz.

Pro romantičky – košilky

Mezi vámi se určitě najdou takové ženy, které sice chtějí připravit erotické překvapení, ale jsou spíše romantičky, méně odvážné a chtějí být sexy jen zlehka. Pro takové případy můžete zvolit nějakou pěknou košilku, která fikaně zakryje to, co chcete prozatím schovat. Košilky jsou k dostání v mnoha variantách, takže si zaručeně vyberete takovou, která splní vaše představy. Vyrábí se kupříkladu z elastického mikrovlákna, průhledné síťoviny, průsvitného šifonu, lesklého saténu nebo elegantního tylu či nádherné krajky. Nejvíce eroticky působí průsvitný šifon, síťovina či krajka. Zvolit můžete erotický střih či něžné volánky. Košilku lze případně využít i místo noční košile. Pořídit k ní můžete i kalhotky ve stejném stylu.

kosilka-anais-gemma-set-122298.thumb_220x305
Košilka Anais Gemma set z modré krajky, cena: 892 Kč

Pro méně odvážné ženy – korzety

Na podobné stupnici erotičnosti se drží i korzety. Taky je mohou zvolit ženy, které chtějí působit sexy, ale fikaně. Korzety jsou svůdné, ač horní ženské partie schovají. Nicméně díky střihu nádherně pozvednou poprsí a zeštíhlí pas, což je pro muže velmi atraktivní. Korzet lze případně i vzít do společnosti, pokud zvolíte méně vyzývavou variantu. Opět jsou k dostání v mnoha provedeních, z nichž v současné době frčí hlavně v kombinaci s krajkou.

Korzet Obsessive Truelove corset v rudé barvě lemované černou krajkou, cena: 1 479 Kč
Korzet Obsessive Truelove corset v rudé barvě lemované černou krajkou, cena: 1 479 Kč

Pro žhavé ženy – erotický komplet

Pod erotickým spodním prádlem si řada z nás bezesporu vybaví erotický komplet v podobě sexy podprsenky a kalhotek, případně ve verzi s tangy. Obvykle má podobu spíše miniaturního spodního prádla, které zakryje jen z části intimní partie a často ani to ne :-)….o to více je přeci toto spodní prádlo sexy. Erotický komplet až tak nelze využít k běžnému nošení, ale na erotické chvilky je jako stvořený.

Set Obsessive Amarone z černé krajky, cena: 749 Kč
Set Obsessive Amarone z černé krajky, cena: 749 Kč

Pro ženy, které se nebojí odvázat – bodystocking

Nesmíme opomenout ještě jeden druh erotického spodního prádlo, které lze považovat za žhavou novinku. Jedná se o tzv. bodystocking. Pro mnohé z vás bude tento pojem možná zcela novým. Toto spodní prádlo lze charakterizovat jako top sexy záležitost. Musíme uznat, že není až tak pro každou ženu. A to proto, že musíte být dostatečně odvážná. Takže pokud ráda zkoušíte nové věci, bodystocking bude přesně pro vás. A o co vlastně jde? Jedná se v podstatě o punčochy na celém těle, které jsou zhotoveny z velmi průhledného materiálu. Jde o síťované erotické prádlo pro ženy, které chtějí překvapit.

Bodystocking B101 7-Heaven, cena: 419 Kč
Bodystocking B101 7-Heaven, cena: 419 Kč