Namíchejte si vitamíny a bylinky přesně tak, jak potřebujete

mixturam

Mnozí z vás jistě řešili situaci, kdy jste hledali nějaké vitamíny či potravinový doplněk, jež by zlepšil, zmírnil či zcela pomohl vyřešit vaše zdravotní problémy. Tomu určitě předcházelo zjišťování informací na internetu, pročítání popisků jednotlivých výrobců na letáčcích či lécích přímo v obchodě nebo lékárně. Byli jste však poté více než zmatení, co si vlastně máte koupit? Protože v tohle je potřebných látek málo, tam zase až příliš, zde chybí to a ono, další by vám vyhovoval, pokud by v sobě neměl látku, na kterou jste alergičtí? Anebo byste si museli koupit vitamíny jednotlivě zvlášť, což by vás vyšlo na majlant? Takže co teď? Naštvaně si řeknete, že raději nebudete kupovat a užívat nic?

Namíchejte si svůj elixír zdraví

Dneska si lze řadu věcí i potravin přizpůsobit přímo na míru, proč tedy to stejné neudělat pro své zdraví? Namíchejte si doplněk stravy přímo na míru. Ano, dnes je to možné díky značce Mixturam? Mixturam je prvním evropským výrobcem a distributorem vitaminů a potravinových doplňků na míru. Smysl je zcela jasný! Namíchat si můžete směs všeho, co si přesně vaše tělo i mysl žádají. Zvolit můžete jakoukoli kombinaci bylinek, bylinných extraktů, vitamínů až po minerály a stopové prvky.

Jak namíchat svůj doplněk stravy?

Nyní jste sice zjistili, že si můžete doplněk stravy namíchat podle potřeb, jenže nevíte jak jej objednat a jak namíchat? Na přehledném webu www.mixturam.cz si můžete vybrat pouze ty látky, které opravdu potřebujete. Následně vám bude přesně na míru namícháno 100 pilulek, které obdržíte do týdne poštou přímo k vám domů. V případě, že si nebudete vědět rady, z jakých látek si směs poskládat, na webu je šikovný interaktivní rádce, který vás navede, jak si svůj doplněk stravy namíchat.

Z jakých surovin máte na výběr?

Mixturam aktuálně nabízí až 43 přírodních látek a přírodně identických surovin, ze kterých si můžete vybrat. U každé látky je detailně popsáno, o co se jedná a na co pomáhá. Najdete zde suroviny na nadváhu, na vysoký krevní tlak, na vysoký cholesterol, na růst vlasů a nehtů, proti stárnutí pleti, na bolest kloubů, na podporu trávení, na křečové žíly a další problémy. Kompletní seznam surovin najdete zde. Všechny látky jsou zcela přírodního původu, některé i v BIO kvalitě.

Je to bezpečné?

Rozhodně ano? Mixturam se vyrábí z ověřených a bezpečných doplňků stravy. Pouze z takových, jež mají povolení pro prodej v ČR podle vyhlášky č. 225/2008 Sb. Dodavatelé jsou z České republiky, případně z Evropy a potřebné suroviny jsou pečlivě vybírány. Každá směs, která se připravuje, prochází několikanásobnou kontrolou pod dohledem Ministerstva zdravotnictví. Obal obsahuje garanční pečeť.

Dopřejte si to nejlepší a namíchejte si vitamíny na míru za pouhých 790 Kč. Jako bonus si můžete na etiketu nechat cokoli napsat.