Využijte výhodných wellness pobytů na slevoteka.cz

slevoteka.cz

I letošní rok nabízí nespočet možností, kam vyrazit na dovolenou. V poslední době jsou velice populárním druhem dovolených wellness pobyty, na kterých lze načerpat nové síly, odpočinout si, zažít něco nového, poznat nová místa a strávit během pár dnů příjemné chvilky. Využívají se stále více kratší než týdenní dovolené, ideální délkou pobytu jsou 3 dny, během kterých je i tak možné toho zažít spousty. Wellness je zkrátka volbou pro všechny, kteří chtějí na pár dní zapomenout na běžné starosti a užívat si zasloužený odpočinek.

Kde pořídit výhodnou wellness dovolenou?

Nabídky na wellness pobyty jsou velmi pestré, za poslední dobu se s nimi doslova roztrhl pytel. A to je rozhodně dobře. Jejich vyhledání není vůbec složité. Zapomeňte na kontaktování konkrétních ubytovacích zařízení, takto byste strávili spoustu času tím, než byste našli takový wellness pobyt, který vám bude vyhovovat. Někdy se nevyplácí ani využít služeb cestovních agentur, neboť nabídky jsou často předražené. Víkendový pobyt v luxusním hotelu s wellness službami, polopenzí a dalšími aktivity, to není zrovna levná záležitost. Jestliže však na to chcete jít chytře, zaměřte se raději na slevový portál slevoteka.cz, kde jsou nabídky na wellness pobyty dostupné za velmi nízké ceny, takže si je může dovolit opravdu každý.

Kde a kdy na wellness víkend?

Ač se blíží polovina prázdnin, stále máte spoustu času, kdy na wellness víkend vyrazit. Slovo „víkend“ neberte až tak doslovně. Pobyt lze využít během víkendu i přes týden, v jakémkoliv možném a samozřejmě také volném termínu, který vám bude vyhovovat. A pokud náhodou nestihnete dovolenou o prázdninách, nezoufejte. Wellness pobyty jsou v nabídce celoročně a jejich forma se lehce mění v závislosti na ročním období. Záleží tedy na vás, kdy budete mít chuť a čas na odpočinek. Co se týče místa pobytu, dovolenou si můžete užit kdekoli v ČR, SR, Itálii, Chorvatsku či na jiných místech v zahraničí. Prioritně se dovolené vztahují k České, případně Slovenské republice, ale lze najít i pobyty u moře či poznávací zájezdy.

Vybrali jsme pár aktuálních pobytů pro představu:

  • Italské víkendové koupání v Bibione s písečnými plážemi za 1290 Kč na osobu
  • Kysucké Beskydy pro CELOU RODINU s wellness neomezeně za 2790 Kč
  • Romantika v Českém Švýcarsku pro DVA s bohatým wellness balíčkem za 2990 Kč
  • Nabitý wellness a relax pobyt v Parkhotelu Morris**** v Lužických horách za 7190 Kč
  • Letní relax v polských Tatrách pro DVA s polopenzí a vstupem do hotelového wellness za 3860 Kč
  • Rodinná dovolená v Krkonoších na 6 dní s polopenzí za 5899 Kč
  • a další

Romantika ve dvou

Pakliže si chcete užít dovolenou pouze ve dvou, většina nabídek se  obvykle vztahuje na dvě osoby. Stačí tedy zakoupit jeden voucher na wellness pobyt pro dva a v ceně je ubytování, případně strava, wellness služby a další bonusy pro dvě osoby. Cena za balíček je tedy velice výhodná a k dispozici je nespočet nabídek s různým cenovým rozpětím, třeba již od 1000 Kč na osobu za 3 dny apod.

Dovolená pro celou rodinu

Dovolenou často chceme strávit i s dětmi, takže i pro celou vaši rodinu můžete vybírat z lákavých nabídek. Ubytovací zařízení připravili i speciální dovolené pro rodiny s dětmi za výhodnou cenu. Vyplatí se rozhodně kupovat přes slevoteka.cz, protože takovou cenu vám samotný hotel či cestovní agentura nenabídne.