Lymfodrenážní masáže se vypořádají s otoky

lymfodrenážní masáže Praha

Nikdo není dokonalý, ale během života se vyskytnou problémy, se kterými si umí jiní dost dobře poradit. Estetická medicína dnes dokáže doslova zázraky, protože stačí zvolit správný způsob, aby zmizel povislý podbradek, břicho, otoky nebo akné na obličeji.

Kouzlo lymfatických masáží

Pokud srovnáte klasickou a lymfatickou masáž, zaregistrujete rozdíly hlavně v technice a funkci. U klasické se využívá větší tlak a zaměřuje se na šlachy a svaly. U lymfodrenážní masáže se klade důraz na podkoží. Během ručního provedení se za pomoci malého tlaku a pomalé frekvence dělají plošné kruhovité a spirálovité hmaty. Existuje také možnost využívat speciální přístroje, kde je jasné, že půjde o mnohem větší účinek a lze se zaměřit na konkrétní místa. Aktivace lymfatického systému znovu nastartuje správné fungování lymfatického a žilního oběhu. Tělo se detoxikuje, zregeneruje, zmizí otoky, zbavíte se přebytečné vody. Dokonce se posílí imunita, vylepší se kvalita vlasů a pleti. Jistě uvítáte také zmírnění projevů celulitidy.

Oteklé nohy budou brzy minulostí

Trápí vás už dlouho otoky různého původu? Díky tlakové terapii se budete cítit mnohem lépe. Používá se přístroj Lymphastim BTL, který účinkuje mnohem lépe než lidské ruce. Stlačují se končetiny a tím se vyvolávají tlakové vlny, které vylepší systémy lymfy a žil. To vše obstarají speciální objímky s překrývajícími se komorami. Jedná se o velice jemnou masáž, nebude vám to připadat nepříjemné. Lymfodrenážní masáže Praha používají vybavení nejvyšší kvality. Kosmetičky vám rády poskytnou bezplatnou konzultaci včetně domácí péče. Tento druh masáže zabere jednu hodinu. Pokud chcete, aby se dostavil maximální efekt, dopřejte si šest opakování, vždy jednou až dvakrát za týden. Návrat přirozené cirkulace rozhodně stojí za váš čas strávený při několika ošetřeních.