Pojďte si odpočinout a načerpat energii

wellness praha

V dnešní době, kdy práci a povinnosti stavíme nad své vlastní potřeby, je dobré se občas zastavit, nadechnout a věnovat čas vlastní osobě. Jen si vzpomeňte, kdy jste naposledy navštívili kino, divadlo, zašli do sauny nebo třeba na masáž? Zařiďte si hlídání, dejte děti na jeden den k babičce a vyměňte telefon a sociální sítě za opravdový odpočinek. Uvidíte, že se konečně zbavíte bolestí hlavy, ztuhlých zad či oteklých nohou.

Wellness v Praze

Wellness Praha nabízí privátní wellness Satori Spa, které naleznete v srdci Karlína a kde si skutečně odpočinete. Magické místo slibuje harmonizaci těla i duše. Vybrat si lze z prvotřídních masáží, během nichž si užijete profesionální doteky masérů s pozitivním vlivem na vaši mysl. Během masáže máte čas odpočívat, zbavit se bolavé tělesné schránky, uvědomit si životní priority a užít si zaslouženou relaxaci. Díky širokému spektru nabízených masáží na vás čeká masáž zad, nohou, hlavy či svalstva, což ocení zejména aktivní či rekreační sportovci. Velmi populární jsou masáže horkými lávovými kameny, jež spojují kouzlo doteku s vlivem přírodních kamenů. Speciální hmatové techniky povzbudí tělo a aromatické oleje podpoří imunitu, zahřejí i uvolní.

Pravidelnost je základem

Wellness Praha 8 je dobré navštěvovat pravidelně. Kromě masáží na vás čekají sauny. Tradiční suchá sauna, bio aromatická sauna či pára otuží tělo a povzbudí mysl, navíc se vyznačují pozitivními vlivy na lidský organismus a podporu imunity. Pokud si spojujete odpočinek s nerušenou relaxací se svou drahou polovičkou, pak můžete odbourat stres, ulevit od bolestí a zlepšit krevní oběh v jacuzzi. Speciální koupel v intimním prostředí vám učaruje. Ostatně pojďte se přesvědčit sami, jak blahodárný vliv bude mít na vaše tělo a mysl moment, kdy se zastavíte a věnujete se pouze svému tělu.