Správný batoh pro zdravý vývoj zad dětí

školní batohy

Zapomeňte na rádoby batohy a aktovky, jež nejsou schopny splnit vaše nároky na provedení a funkčnost. Praktické batohy českého výrobce STIL se vyznačují prémiovou kvalitou a precizním dílenským zpracováním, což oceníte také u jiných výrobků se stejným potiskem. Díky tomu bude nošení batohu zábavné, a když k tomu připočítáte ještě penál, zástěru či peněženku, získáte dokonalou výbavu pro každého chlapce či dívku.

Ergonomicky řešená zádová část

Top provedení jednotlivých částí batohu a aktovky dokazuje nízká váha s praktickým členěním vnitřního prostoru. Bezpečnostní reflexní prvky jsou spolu s kvalitními zipy zajímavým benefitem. Pevné polstrování zad je z prodyšného materiálu a stejně tak vás překvapí, že školní batohy mají široké popruhy s možností zapnutí v oblasti hrudi kvalitní přezkou. Zajímavě je řešená též školní aktovka pro prvňáčka. Má ergonomicky tvarovanou zádovou část, řadu praktických kapes a rovněž pevné dno. Aktovky pro nové školáky jsou navrženy tak, aby je děti zvládly ovládat jednou rukou a zároveň do nich vměstnaly učebnice, svačinu či hračky. Výrobce pracuje s moderními střihy a barevnými kombinacemi, takže stylový školní batoh pro 2. stupeň ocení i starší žáci. Vkusné a elegantní řešení s prodyšným systémem Air Flow umožňuje cirkulaci vzduchu mezi zády a batohem, takže nevznikají nepříjemné otlaky, pocení či náročná údržba.

Batohy pro studenty

Český výrobce nabízí široký sortiment tašek, batohů a aktovek včetně doplňkového zboží ve stejném designu. Studentský batoh nesmí chybět ani u vás doma, vaše dítko vám poděkuje, že jste investovali do vysoce kvalitního batohu, jenž slibuje menší nároky na údržbu a maximální komfort při nošení. Zvládnete v nich nosit objemnější učivo i věci na sport či nákupy. Nakupujte online a vyberte si z vkusných provedení batoh, s nímž se nebudete nudit. Začnete-li u aktovek pro nejmenší, nebudete chtít přesedlat na jinou značku.