Luxus v Sárváru

sarvar

Chcete si dopřát blažené chvíle relaxace v zahraničí? Užívat si příjemného wellness pobytu, s nímž bude spojena velká spousta procedur a odpočinku? Potom vyrazte do Maďarska, jež je k těmto účelům, jako stvořené.

Konkrétně by vás měly zajímat lázně Maďarsko nacházející se v městě Sárvár. Lokalita v západní části země, s pomocí níž poznáte místní krásy, včetně ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Vyhlášené ubytovací zařízení vzdálené jen 5 minut cesty od samotného centra.

Hotel Sárvár a jeho nabídka

Ubytovat se lze v jednom z 223 pokojů, kde každý z nich disponuje vlastním balkonem. Pro náročné jsou přichystány i prostorné apartmány. Nadstandardní zázemí, s nímž se pojí hned několik věcí ovlivňujících komfortní pobyt.

· Hotelová restaurace

· Vysokorychlostní bezdrátový internet

· Směnárna

· Pokojová služba

Hotel Sárvár je samozřejmě primárně zaměřen hlavně na služby z oblasti wellness, k nimž máte okamžitý přístup přímo z areálu. Součástí lázeňského centra je fitness centrum a individuální služby relaxačního typu.

A právě kvůli těmto přednostem je ubytovací zařízení držitelem Ceny kvality Zelený hotel.

Okolí Hotelu Sárvár

Služby pro rodiny s dětmi lze vyměnit i za pracovní cesty, k jejichž hladkému průběhu přispívají hlavně nabízené konferenční prostory, taneční sál nebo dostatek parkovacích míst.

Nabažíte-li se profesionálních wellness služeb uvnitř čtyřhvězdičkového hotelu, máte možnost podnikat spoustu aktivit v okolí. Za zmínku stojí hromada místních pamětihodností, jako je Hrad Nádasdy, muzea či tamní botanická zahrada.

Lázně Maďarsko si vás jednoduše podmaní a vy se do nich budete navracet s maximální pravidelností. Nadstandardní služby jsou totiž spojeny nejenom s pestrým poznáváním a nekonečnou relaxací, ale i s velice zajímavými cenami. Zařaďte Hotel Sárvár mezi další místa vaší rodinné dovolené.