Keramické cedulky jako originální dárek. Jaké a kde koupíte?

IMG_1678

I malé doplňky dokáží dodat místnosti originální atmosféru. Keramické cedulky právě k takovým patří. Pokud přemýšlíte, jaký dárek koupíte vašim přátelům k svatbě, hledáte inspiraci pro dárek pro maminku či babičku, nebo si chcete udělat radost a pořídit si něco nového k vám domů, vsaďte na keramické cedulky. V čem jsou výjimečné a jaké možnosti se nabízí?

Stylová ozdoba do každé místnosti

Keramické cedulky uvádí na trh tradiční česká společnost Keramika Andreas Votice, která se věnuje výrobě keramických dekorací za využití klasických starých metod již od roku 1990. Díky tomu je každá cedulka i jiný produkt originálem a má jedinečný vzhled. Vše je vyráběno ručně!

Jakou vyberete vy?

Keramické cedulky jsou k mání v několika různých podobách. Pokud sháníte dárek pro novomanžele, určitě vás zaujme cedulka v podobě domečku s nápisem domácí štěstí. Domeček se bude krásně vyjímat například u vchodových dveří. Úžasná je také cedulka ve tvaru protáhlého srdíčka. Dále je v nabídce cedulka Babička, cedulka ve tvaru rybky, s motýlky, andílky nebo i medvídky. Super je, že je možný výběr nápisu, který cedulku zdobí. Například krásný Keramický ovál s andělem zdobí nápis: ,,Dej Bůh štěstí tomu domu“ apod. Cedulky je možné umístit kamkoliv si jen budete přát. Hodí se do domácností laděných ve venkovském a vintage stylu, ale i do moderních interiérů. Potěší také bohatý výběr barev.

Je toho mnohem více

Stylové keramické cedulky nejsou jediným, co Keramika-Andreas nabízí. Z jejich dílny pochází i nádherné keramické kasičky, sluníčka, psi, čarodějnice, květináče a nechybí ani vánoční dekorace.

Nezáleží na tom, jestli chcete věnovat originální svatební dar či jen potěšit partnera (třeba i k výročí svatby). Pokud si vybere cedulku či jiný kousek od Keramika-Andreas určitě zabodujete. Kompletní nabídku najdete na www.keramika-andreas.cz.