Líčení pro všední den

1414989_25984946

Skoro každá žena se ráda líčí a hodně přemýšlí, jak vytvořit stále něco nového. Když chcete vypadat jako panenka, samozřejmě v tom dobrém, tak je to celkem jednoduché. Nejprve se musíte zbavit kruhy pod očima. Ty zničí korektor. Stačí natečkovat tmavá místa a pak prsty jemně vklepat do pokožky.

Na horní a spodní obvod víček naneste aplikátorem šedý nebo hnědý oční stín. Nebo můžete stíny vynechat a použít jen kajalovou tužku na oční kontury. Řasy můžete nalíčit dvakrát. Spojte k sobě nalíčenou řasy pinzetou, jemně přimáčkněte k sobě a nechejte zaschnout. Nakonec ještě jednou naličte. Vlasy podtočte dovnitř kulmou, přestříkejte lakem na vlasy a ofinu pak stáhněte ozdobnou sponkou.

Druhý typ je tzv. tyrkysový look. Tyrkysový oční stín naneste na pohyblivá víčka a lehce jej protáhněte směrem ke konečkům obočí. Tenkým štětečkem na oční linky dělejte přesnou linku podél horních řas od vnitřního až k vnějšímu koutku oka. Bronzovým pudrem vystínuj lícní kosti a naneste jej i na hřbet nosu. Váš obličej se tím pádem prozáří. Vlasy z přední části hlavy jednoduše stáhněte dozadu a sepněte v týlu. Do loken na krku vmačkejte trochou pěny pro vlnité vlasy. Tenhle typ líčení se hodí pro snědší tváře, i když i světlejší typy to mohou vyzkoušet.

K vyčesaným vlasům se hodí něco neobvyklejšího, kupříkladu fialová barva. Fialové oční stíny naneste na horní pohyblivé víčko. Tmavý odstín švestkově fialové nad řasy, světlý lila odstín rozetřete do ztracena až pod obočí. Obočí vyčešte směrem nahoru vyschlou řasenkou, na kterou nastříkejte trochu laku na vlasy. Pokud chcete, můžete obočí trochu ztmavit tužkou na obočí.

Rty nejdříve obkružte konturou v barvě lesku, který chcete použít. Rty vyplníte leskem a plet‘ přepudrujte sametovým pudrem. Z vlasů v týle vyčešte ohon, horní část natupírujte a sepněte do spon. Z vlasů nad čelem vytvořte pramen, který stočte do ruličky, sepněte neviditelnou pinetkou a zafixujte lakem na vlasy.