Jak na vztah bez chyb

Me and You

Prožívala jste vztah, o kterém jste si myslela, že je to konečně to, na co jste čekala celý život a zase se to pokazilo a vy si kladete otázku proč. Pokaždé, když vstupujete do nového vztahu, tak se chcete vyvarovat těch chyb, které podle vás byly v minulém vztahu. Jenomže někdy to nejde.

Když máte nového přítele, tak je ve vás vnitřní neklid, ale takový ten, že nemůžete ani jíst ani spát, v podstatě prostě nic. Máte pocit, že je všechno v pořádku a najednou bum, rána z čistého nebe v podobě nevěry, stejně jako v předchozím vztahu a vy si lámete hlavu nad tím, jak je to možné a co děláte špatně.

Měli byste si z toho vzít ponaučení, že když se vám na první pohled něco nezdá, tak se ptejte. Jestliže se nedozvíte uspokojivou odpověd‘, tak dále trvejte na svém, klidně i za cenu hádky, hlavně, když se vyčistí vzduch. Pokud chcete mít ve vztahu jasno, nenechte ze sebe dělat blbce. Když nemáte problémy s nevěrným partnerem, je tu druhá věc, a to přílišná lenost. Říká se takovým mužům, že jsou tzv. gaučový typ. To zjistíte jednoduše, když vypozorujete, že všechny domácí práce děláte jen vy a on nehne prstem.

Příkladem je tohle – vy přijdete z práce domů, ověšená těžkými taškami s nákupem, on sedí v křesle nebo na gauči a čte noviny nebo kouká na televizi a vás jde čert vzít, když se na to díváte. V tomhle případě je to nutné zarazit ještě na úplném začátku vztahu, dokud se to nerozroste do obludných rozměrů. Jeden z dalších typů je takový, že stále někde je. Přichází pozdě domů, obvykle když už vy spíte, je z něj případně cítit i alkohol či dokonce nějaké dámské parfémy.

Pokud je takhle zvyklý z předchozích vztahů fungovat, tak mu důrazně dejte najevo, že u vás to takhle nebude. No, a když nebude chtít opustit svoje toulky nebo noční život, tak ho pošlete o dům dál.